Запчасти к китайским тракторам торговых марок Dong Feng, Foton, Jinma, ДТЗ, Краз, Синтай.

Автомобіль FOTON BJ 3251-це в першу чергу оптимально співвідношення ціни і якості, це безумовно успішна модель лінійного ряду компанії FOTON. Автомобіль має колісну формулу 6×4 і легко знайде собі застосування на дорогах загального користування і дорогах з відповідною допустимою масою. Запчасти к китайским тракторам торговых марок Dong Feng, Foton, Jinma, ДТЗ, Краз, Синтай.

Самоскид FOTON 3251 завдяки спільним розробкам з компаніями-партнерами з країн Європи, США і Японії має надміцну ходову частину, завдяки якій досягається висока несуча здатність. Вантажівка FOTON BJ 3251 оснащується вертикальним, 6-циліндровим, рядним, з рідинним охолодженням, 4-тактним дизельним двигуном з турбонадувом. Передня підвіска самоскида FOTON BJ 3251 поздовжня ресорна з амортизатором телескопічного типу, задня – двохважільна поздовжня з напівеліптичною листовою ресорою. Детальніше на tractorg.com.ua.

Китайські трактори Xingtai-багатофункціональні сільськогосподарські агрегати, адаптовані під вітчизняні похідно-кліматичні умови. Техніка широко використовується при обробці грунту, посіві різних культур, виконання інших сезонних робіт. Всупереч існуючому упередженому відношенню аграріїв до китайських машин, Трактори Xingtai відрізняються хорошою витривалістю, потужністю, підходять для обробки великих площ.ф

Як і будь – яка інша сільськогосподарська техніка, агрегати Сінтай вимагають регулярного техобслуговування, своєчасної заміни найбільш зношуються деталей (втулки, сальники, кріплення та ін.), При необхідності-капітального ремонту, що дозволяє заощадити на покупці нової машини.

Запчастини до тракторів Xingtai від виробника

В інтернет магазині можна замовити оригінальні запчастини до трактора Синтай для регулярного техобслуговування або складного ремонту:

паливні баки і крани,
повітряний фільтр;
вентилятори для радіаторів
гидронавесные механізми
гідравлічний циліндр;
глушник
підйомник
приладові панелі
зчеплення та комплектуючі до них;
важелі перемикання передач;
Капоти для двигуна, гальмівні колодки, крила, решітки радіатора;
Корпуси, стакани для підшипників
балки, Болти, вали, вилки, втулки, шестерні, кронштейни, кришки, Підшипники тощо.
Пропоновані комплектуючі поставляються безпосередньо від виробника, тому їх не потрібно буде підганяти в процесі ремонту техніки (як, наприклад, буває при покупці аналогів від вітчизняних виробників).

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий