Запчасти и материалы для быстрого ремонта авто

Двигун по праву вважають серцем автомобіля від правильної роботи якого залежить як комфорт, так і безпеку пересування. При русі в кожен момент часу всі деталі і системи мотора піддаються постійним механічним і температурним навантаженням і рано чи пізно ресурс їх експлуатації добігає кінця. Найкращій каталог, у нас на сайті

Щоб уникнути непередбачених і аварійних ситуацій на дорозі, дуже важливо своєчасно проводити діагностику двигуна і заздалегідь визначати які складові частини у вузлах мотора потребують профілактики, ремонту або повної заміни.

У каталозі запчастин нашого магазину представлений великий асортимент всіх деталей для двигуна, які включають як витратні матеріали (прокладки, сальники, ланцюги і ремені ГРМ, масляні і паливні фільтри, клапани і т.д) для проведення планових робіт з технічного обслуговування, так і великі складові вузли систем двигуна для складного ремонту (Поршні, Коленвали, ГБЦ і т. д).

У каталозі магазину Eshop представлені як оригінальні деталі для двигунів, так і якісні заміни від кращих світових виробників. Для правильного підбору необхідних деталей скористайтеся або пошуком по vin-коду, або виберете свій автомобіль у формі підбору. Двигун автомобіля перетворює енергію будь-якого палива в механічну. За рахунок змішування палива з повітрям виходить паливно-повітряна суміш, яка згорає і створює тим самим потрібний тиск для обертання коленвала. Дана енергія обертання переходить до трансмісії транспортного засобу.
Двигуни внутрішнього згоряння розрізняються по:

Виду палива
Кількості та місця розташування циліндрів
Методу створення паливної суміші
Числу тактів
Способу охолодження
Ступінь стиснення
Найпоширенішими вважаються бензинові мотори, в яких бензин надходить у впускний колектор або карбюратор. Карбюраторна система практично не використовується на сучасних авто, частіше застосовується механічна або електронна інжекторна система.
У дизельних моторах вийшла повітряна суміш проходить в циліндри через форсунки.
Газові застосовують в якості палива зріджений, генераторний або стиснутий природний газ. Він знаходиться під тиском в спеціальних балонах, звідки проникає в газовий редуктор через систему випарника.

В автомобілебудуванні використовуються наступні підвиди ДВС:

Поршневий. Поршень, що знаходиться в циліндрі, запускається завдяки тепловій енергії згорілого палива
Роторно-поршневий або роторний. Застосовується тригранний ротор, який обертається всередині циліндра. Він з’єднується з зубчастим колесом, в результаті чого обертається стартер
Сучасні автомобілі в основному використовують вдосконалені моделі моторів минулого століття. Знижується витрата палива, підвищується ступінь стиснення, завдяки чому збільшується ККД циклу і всього мотора. Зокрема основні параметри двигуна покращилися при впровадженні регульованих фаз і системи безпосереднього уприскування бензину. Вона виключає нерівномірність подачі палива, підвищує наповнюваність циліндрів і зрушує режими детонації.

В останніх тенденціях світового автомобілебудування двигун внутрішнього згоряння все ще займає лідируючі позиції, хоча все більшу популярність, за рахунок високої екологічної безпеки, завойовує електромотор. Для його роботи використовується електрична енергія, що знаходиться в акумуляторах. Недоліком подібних систем вважається невеликий хід, маленька ємність батареї і недостатньо розвинена інфраструктура для обслуговування і заправки електрокарів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий