Замена гофры

Безкоштовна діагностика… бо ви думаєте що у вас проблеми з тим що гофра лопнула або прогоріла, і може бути так воно і є; а можливо проблема зовсім в іншому, в «копійчаної» прокладці, або в треснувшем випускному колекторі. Ми настійно рекомендуємо діагностику, а не тикати пальцем в небо.

Автосервіс пропонує послуги по заміні гофри глушника (тобто гофри вихлопної системи) в Москві за низькою і адекватною ціною. Безкоштовна діагностика, підбір деталей, низькі ціни в нашому інтернет-магазині, а головне це величезний асортимент гофр, і найвища якість установки. У нас найкраща замена гофры глушителя ВАО (на востоке Москвы).

Заміна гофри глушника – необхідна процедура для коректної роботи вихлопної системи, якщо та вже прогнила або утворилася «пробоїна». буде дуже гучний (або не дуже) звук вихлопної системи, ви буде думати «ЇЇ ПРОРВАЛО!», а всі сусіди вранці будуть прокинутися, як тільки ви заведете свій автомобіль вранці, їздити на ньому буде зовсім не комфортно. При пошкодженні гофр вихлопні гази потрапляють безпосередньо в атмосферу, минаючи каталізатор і резонатор. Вони руйнують озоновий шар, для вас це може здатися не так вже й страшно, а ось потраплять вони в салон вашого автомобіля, вони принесуть шкоду вам і вашим пасажирам, дихати буде складно, отруєння, і голова заболить.

Наші послуги — будь-який ремонт і Тюнінг вихлопних систем, в тому числі установка і заміна гофр
Наш асортимент магазину – величезна кількість гофр для глушника, для легкових автомобілів, вантажного і пасажирського транспорту і будь-які інші запчастини для вашої вихлопної системи. Ціни на заміну гофри глушника
Заміна гофри глушника (під ключ) від 900 рублів до 4500 рублів!

Ціна:

Заміна гофри – від 500 рублів до 2000 рублів (робота)***
Гофра – від 400 до 2500 рублів***
Діагностика вашої гофри і автомобіля-безкоштовно.
***Ціна залежить від того знадобиться знімати випускний колектор або прийомну трубу для установки нової гофри глушника, так само вартість залежить від складності роботи. Вартість гофр залежить від постачальників і розцінок виробників, у нас є величезний асортимент гофр, від бюджетних до самих високоякісних вироблених престижними світовими брендами.

Вартість заміни гофри під ключ — 900 рублів … до 4500 рублів.

Замінити гофру під ключ коштує від 900 до 4500 рублів, в залежності від складності робіт і ціни на обрану вами гофру. Але зазвичай чим більше гофра, тим вона дорожче, і чим більше наворочений автомобіль, тим складніше її замінити.

Середня вартість самої хорошої гофри близько 1000 рублів-1200 рублів. Тут варто мати на увазі, що гофра – не універсальна деталь. У кожного автомобіля свої розміри вихлопної системи, своя довжина, свій діаметр гофри. Для вітчизняних машин гофра обійдеться вам в 400-1000 рублів. Для іномарок дорожче – потрібен інший діаметр і розмір – орієнтуйтеся на ціну 500 – 2500 рублів (зазвичай 900-1500 руб.)

Заміна гофри «під ключ» для іномарки в середньому обходиться від 1500 рублів до 3500 рублів, включаючи вартість самої деталі і роботи.

Як і скрізь, є свої нюанси, тому, щоб не ламати голову, просто зателефонуйте нам і назвіть марку Вашого автомобіля, ми зорієнтуємо Вас за цінами, підберемо потрібну гофру і встановимо її на ваше авто.

Знижки та ціни.

Нашим новим і постійним друзям і партнерам ми раді запропонувати хороші знижки, працюємо як з фізичними, так і юридичними особами, надаємо всі необхідні звітні документи, йдемо назустріч побажанням наших клієнтів.

Варіанти гофр для заміни.
Ми працюємо безпосередньо, без посередників, з найбільшими виробниками гофр для глушників, робимо необхідні замовлення через оригінальні каталоги і підтримуємо актуальне наявність на нашому складі інтернет-магазину. Тому знайти гофру потрібного розміру до потрібного транспортного засобу для нас не складе труднощів. На нашому складі в швидкому доступі є гофри практично всіх мислимих розмірів, не тільки для легкових автомобілів, але і для вантажівок, мотоциклів, квадроциклів, бензинових/дизельних генераторів і т. д. словом, все, на чому пересуваються і працюють наші клієнти.

Посилений
З нержавіючої сталі (нержавійки)
Чотиришаровий
Тришаровий
Двошаровий
Оригінальні, неоригінальні.
Підбір гофр здійснюється безкоштовно!

Ми об’єднали товари і послуги в єдиному зручному просторі: продаж запчастин, таких, як гофра глушника і інших елементів вихлопної системи автомобіля в інтернет-магазині з величезним асортиментом і зручною навігацією

У поєднанні з роботою високоякісного автосервісу по заміні, установці деталей, виконання інших необхідних процедур.

 

Выхлопные системы
+7 (495) 142-09-55
http://заменить-гофру-глушителя.москва
г.Москва

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий