Верес

Батьки прагнуть облаштувати дитячу кімнату так, щоб в ній було світло, просторо і затишно. Гармонійний простір навколо-запорука правильно розвитку малюка і гарантія спокою підлітка. Ми знаємо, які меблі для дитячої кімнати вам потрібні і пропонуємо можливість зібрати власний комплект!

Наша компанія Верес працює як виробник, пропонуючи елементи меблів для дитячої власного виготовлення. Наші дизайнери і конструктори продумують всі деталі, від основи до фурнітури. Створюють ергономічні форми і виразне оформлення. Такі меблі обов’язково сподобається дитині і не викличе ніяких нарікань навіть у скептично налаштованих родичів! А ще батькам дуже подобаються наші ціни на Дитячі кімнати. Чесні ціни без посередницьких комісій дозволять не економити на меблюванні, а дозволити собі ще більше – більш комфортний стіл, просторе ліжко, додаткову полицю.

ЯКІ КОМПЛЕКТИ МИ ПРОПОНУЄМО
Вибираючи комплект дитячих меблів, вам знадобиться враховувати вік дитини, площа кімнати, переваги сина або дочки в кольори, а також особливості дизайну. Ми створили кілька варіантів для кожної з вікових категорій, від 2 до 14 років. У кожному комплекті-популярні елементи меблів, в тому числі:

відкриті і закриті полиці для книг та іграшок, які можна встановлювати соло, по одній, або зручною «системою зберігання» — сходинками або лінійно;
шафи для зберігання речей і білизни, з висувними ящиками або тільки з внутрішніми відсіками;
Письмові столи зі зручними ергономічними стільницями і зручними місткими висувними ящиками;
ліжка з узголів’ям і ізножьем або з бічними спинками (за формою дивана);
комоди з трьома місткими висувними ящиками;
пенали з відкритими і закритими полицями для зберігання книг, іграшок, сувенірів;
приліжкові тумби або етажерки, в яких зручно зберігати всілякі дрібниці і особисті дитячі колекції машинок або ляльок.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий