Управление закупками

У даній статті ми розповімо, як визначити версію і платформу будь-якої програми 1С. У нас найкраще управление закупками.

Будь-який користувач, який користується Програмою на базі 1С, повинен знати назву своєї конфігурації і її поточний реліз.

Спеціально для цього розробники у версії 8.3 платформи» 1С Підприємство «вивели у верхню праву частину програми частину кнопку з літерою» і » (інформація про програму). Дана інформація важлива для кожного користувача програм 1С з кількох причин.

Розробники продуктів на базі 1С дуже часто використовують нові технології, які не підтримуються старими версіями платформ. Тому часто в оновленнях вони пишуть, що новий реліз конфігурації буде працювати на платформі не нижче певної версії (вказано мінімальний поріг версії).

Тобто якщо вказано, що нам потрібна платформа не нижче 8.2, відповідно у вас повинна бути встановлена платформа не нижче даної версії.
При зверненні в службу підтримки 1С будь-якої компанії, два перших питання, які ви почуєте від фахівця будуть » яка у вас конфігурація і платформа програми?»
Саме з цих причин, назва конфігурації і версія платформи-це два ключові моменти, які повинен знати кожен користувач програми 1С.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий