Учет в гостинице

Управління готелем або стандартний набір управлінських звітів
USALI: Управлінський облік в готелі-це стандарт управління та обліку в готелі, ресторані та СПА, набір показників для аналізу та управління готелем. У нас найкращій учет в гостинице.

USALI: єдина система рахунків готельного господарства, для чого потрібен стандарт або що таке добре, а що таке погано?

Щоб зрозуміти, чи добре працює готель, необхідний аналіз показників діяльності. Аналіз зручний, коли є можливість порівняти з іншими підприємствами.
Таке порівняння можливе тільки якщо методика обліку витрат, підготовки звітів і принципи розрахунку показників однакові у всіх готелях.
Система звітності USALI надає методику обліку витрат і розрахунку показників діяльності (KPI), які дозволяють аналізувати результати і порівняти їх зі своїми результатами минулих періодів, з аналогічними результатами інших готелів в тому числі і з інших регіонів, порівняти з нормативними показниками для галузі.

Щоб підготувати звітність по системі USALI ми рекомендуємо використовувати:

Використовувати програмне забезпечення ФІНОКО для підготовки звітності;
Налаштувати відповідність використовуваної аналітики обліку витрат і доходів з системою рахунків USALI;
Навчити персонал роботі з аналітикою USALI на етапі введення первинних документів;
Навчити керівників усіх рівнів використовувати аналіз показників для контролю бізнес-процесів
Використання стандарту USALI дозволить вам вести управлінський облік в готелі для аналізу і контролю показників
Порівнювати показники діяльності
Використання глобального стандарту дозволяє порівнювати показники з іншими своїми готелям, з середніми по галузі, зі своїми показниками минулих років і використовувати єдині визначення для планованих і фактичних даних.

Використовувати оптимальні показники
Ми отримуємо те, що вимірюємо.

USALI — це перевірена часом система KPI-ключових показників діяльності, яка дозволяє провести комплексну і всебічну оцінку діяльності готелю. Система USALI познайомила готелі з такими показниками як PAR, Rev, RevPAR, ADR, Occ

Готові довідники та аналітика
Система рахунків USALI-це в тому числі еталонна структура відділів, штатного розпису і посад, статей доходів і витрат з докладним описом правил віднесення доходів і витрат.

«Подружити» економіста і бухгалтера
USALI описує структуру обліку витрат і звітності, правила віднесення доходів і витрат, які повністю відповідають РСБУ. Існування затверджених правил вносить ясність в роботу всіх служб і допомагає прийти до взаємо розуміння.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий