У Мінцифри планують вручити чиновникам захищені смартфони

«Ми хочемо в цьому році, разом з Держспецзв’язку, поліпшити якість урядового зв’язку, замінити старі «Жовті» телефонні термінали на сучасні, а також почати запуск захищеного урядового мобільного зв’язку: розробити смартфони з захищеною операційною системою. За його словами, вже наприкінці поточного року в Україні з’являться перші такі смартфони. Сообщает Русский Мир.

«Подібні рішення працюють у ряді країн, є кілька вендорів, які пропонують подібні рішення. У кожного бренду є свої кейси, які вони наводять у приклад», — зазначив Федоров.
Він також повідомив, що зазначене питання перебуває у віданні Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації. Як розповіли представники компанії, такої швидкості вдалося досягти завдяки здвоєній роботі обладнання базових станцій 5g і 4G — EN-DC. Компанія змусила працювати разом протоколи і спектри обох стандартів для обслуговування одного абонента.

Демонстрацію роботи технології EN-DC компанія провела у своїй лабораторії в Кореї. В якості стенду використовувалося штатне обладнання Samsung у вигляді радіомодулів 4g, радіостанції 5g (Compact Macro) і загального ядра 4g/5g, а приймальним пристроєм служив смартфон Samsung Galaxy S20+.

Зокрема, корейські інженери використовували частоту 800 МГц 5G, плюс 40 МГц для 4g.

Для того, щоб забезпечити максимальну якість швидкості при обслуговуванні абонента, в Samsung закликають використовувати всі наявні у операторів ресурси.

Нова технологія EN-DC (E-UTRAN New Radio Dual Connectivity) відкриває шлях до експлуатації обладнання 4G (LTE) на благо власників пристроїв з підтримкою 5G. це збільшує покриття і швидкість передачі даних.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий