Travel2

Все більше туристів вибирають тури в ОАЕ. Чому так? Все просто зараз відпочинок в ОАЕ став доступнішим для українців і з отриманням віз немає ніяких проблем. Туристичний оператор «Travel to…»пропонує тури в ОАЕ з Києва на будь-який смак і гаманець, адже ми працюємо з усіма готелями Об’єднаних Арабських Еміратів. Підбираючи тури в ОАЕ, обов’язково пам’ятайте, що переважна більшість готелів працює по системі ВВ або НВ, готелі, які працювали б за системою ALL в меншості. При плануванні бюджету поїздки і розклад всіх витрат, враховуйте, що під час поселення в готель потрібно залишити деяку суму в якості застави. Цей момент уточнюйте у менеджера з туристичної фірми під час бронювання туру. Часто, менеджерами з досвідом, для туристів підбираються гарячі тури в ОАЕ. Детальніше тут https://www.travel2.com.ua/country_11.htm.

Чим же так вигідні Гарячі тури в ОАЕ:

1. Купуючи Гарячі Тури в ОАЕ, Ви гарантовано заощадите на поїздці, при цьому якість обслуговування під час подорожі не постраждає. Економія може скласти до 50% від вартості туру. Така поїздка в Арабські Емірати розширить ваш світогляд, стане відмінним способом провести відпустку і гарненько відпочити.

2. Для вас відкривається рідкісна можливість побачити, як за допомогою сучасних технологій можна перетворити пустельний ландшафт, створивши в ньому привабливий туристичний оазис. Придбавши у нашої фірми гарячі тури з Києва в ОАЕ, ви дізнаєтеся, що правильно розподіляючи природні та людські ресурси в поєднанні з технологіями, можливо розвинути економіку регіону за якихось двадцять років.

3. Об’єднані Арабські Емірати вкладають колосальні кошти в технології енергозбереження та джерела альтернативної енергетики тому, що усвідомлюють — запаси нафти не відновний ресурс , який виснажується і в майбутньому країна потребуватиме таких технологій і фахівців.

Арабські Емірати-це держава, що розташовується на північно-східній території Аравійського півострова. ОАЕ омивають води відразу двох заток-Оманського і перського. До складу країни входять сім еміратів: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Рас-аль-Хайма, Фуджейра, Умм-аль-Кувейн, Аджаман (назва цього емірату збігається з назвою його столиці). Унікальна держава, в оточенні Аравійської пустелі, це результат зусиль багатьох працьовитих людей в поєднанні з великими фінансовими вливаннями. Спочатку, плем’я, яке проживало в глибині пустелі, вийшло на узбережжі Перської затоки і влаштувалося там. Наша туристична фірма організовує тури в ОАЕ, в будь-який з еміратів, що входять до їх складу.

Столицею Об’єднаних Арабських Еміратів є Абу-Дабі. Вибравши відпочинок в ОАЕ, гурмани отримають казкову насолоду від місцевої кухні. Ресторани подають ліванські шедеври кулінарії, але для любителів традиційної кухні є гастрономічні заклади з європейською кухнею. Любителі екзотичної їжі теж не будуть обділені, в ОАЕ поширені індійська, індонезійська кухні, і, звичайно, в ресторанах подається іранська, китайська, корейська, мексиканська кухня. Менш популярна Пакистанська, Полінезійська, Російська, Тайська, філліпінська і японська кухні.

Чарівне місто Дубай розрісся з невеликого поселення, що знаходиться на півострові Шиндага. Зручна природна бухта використовувалася з давніх часів, в неї заходили кораблі ще в стародавні часи. На сьогоднішній день Дубай — найбільший бізнес-центр на Близькому Сході. На його території розташовані п’ять портів, включаючи Джебедь-Алі — найбільший порт світу. Під час екскурсії по місту Дубай туристи можуть побувати в Бастакии, районі із збереженою архітектурою минулих років, а також Дубайський історичний музей, оглянути Дубайську бухту, поторгуватися на Золотому базарі, і споглядати сучасне технологічне диво — найвищий у світі готель Бурдж Аль Араб, який звели на штучному острові.

Екскурсія в Абу-Дабі для туриста це прогулянка по набережній, де побудовані тематичні фонтани, з відвідуванням стародавнього форту, огляд готелю Эмиратс Палас. Обов’язковим пунктом програми стане відвідування палацу шейха Халіфи (офіційної резиденції правителя ОАЕ), відвідуванням верфі, де закладаються і будуються суду Доу, оглядом найбільшою в еміратах мечеті, названої на честь Шейха Заєда (засновника федерації). Підібравши Тури в ОАЕ — Ви станете свідками перетворення цього красивого міста за відносно короткий інтервал часу.

Клімат в ОАЕ сухий субтропічний, сонце круглий рік, дощові дні не більше 8-12 днів у році, в основному в зимовий час, температура води в районі пляжів на березі Перської затоки коливається від +19C (взимку) до +34C (влітку). В п’ятизіркових готелях, в більшості своїй, є російськомовний персонал. На штучному острові Palm Јимеігаһг.

 

Обсуждение закрыто.