TractorG

Інтернет-магазин TractorG вітає Вас !

Наша команда спеціалізується на запасні частини та аксесуари до тракторів Dongfeng (Донгфенг), Foton (Фотон), Xintai (Сінтай), Jinma (Джинма), які зарекомендували себе як надійні, недорогі і прості в обслуговуванні. Місія Тракторг допомогти Вам швидко придбати необхідні запасні частини!

Колектив TractorG це молоді техніки, які прагнуть поліпшити якість сільськогосподарської продукції, скоротити Ваш час на пошук необхідних запчастин, прискорити роботу виробництва. Ми не дамо Вашим тракторам відпочивати!

Інтернет-магазин Тракторг знаходиться на стадії наповнення і тестування, будемо раді Вашим відгуками, пропозиціям, зауваженням по роботі і зручності використання нашого ресурсу. Мінітрактори потужністю 12-16 к. с. користуються особливою популярністю у приватних фермерів, власників великих присадибних ділянок, комунальних служб, завдяки своїм перевагам:

простому і зручному управлінню;
універсальності застосування і можливості приєднання всілякого навісного обладнання;
досить великий транспортної швидкості руху і високої прохідності;
невисокої вартості
Мінітрактори перевершують за своєю функціональністю і комфорту культиватори і мотоблоки, а також є прекрасною альтернативою тракторам, оскільки дешевше і економічніше їх. При цьому можуть виконувати великий обсяг роботи з обробки грунту, посадки/посіву сільськогосподарських культур, догляду за ними, збирання врожаю, снігу та сміття інше.

У зв’язку з інтенсивним використанням техніки нерідко доводиться здійснювати заміну тих чи інших деталей і окремих вузлів агрегату, використовуючи запчастини для мінітрактора 12-16 л. с.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий