Toyota

Новинка компанії Toyota— компактний кросовер C-HR, представлений світу в серійній версії в Женеві, салону 2016 року.

Дизайн нового автомобіля створювався підрозділами фахівців Японії і Європи. В результаті нова розробка вийшла схожою на початкову версію C-HR, яка вперше була представлена в Парижі 2014 року на мотор-шоу.

Екстер’єр новинки Тойоти C-HR 2017 приверне Вашу увагу. Його спортивний характер з потужним бампером, масивні колеса і дах, яка дає відчуття польоту, акуратний спойлер на багажнику, підкреслює його мужній стиль, всі ці характеристики вибере істинний цінитель якісних автомобілів.

Нова тойота си эйч ар це поєднання не тільки бездоганного стилю і сучасного дизайну, автомобіль отримав також ідеальну керованість, яку можна було поєднати з його незвичайним зовнішнім виглядом.

Завданням розробників дизайну салону нового C-HR було наблизитися до сегменту преміум. Тойота знайшла асиметричну торпедо, повернену до водія з кольоровим дисплеєм Touch 2 до 8 дюймів і сенсорним управлінням. Матеріали обробки салону вибиралися ретельно, щоб підкреслити спрямованість на споживача, вибирає високу якість у всьому.

Що стосується технічної начинки нової Тойоти C-HR, конструктори наділили її широкою гамою вибору двигунів: повний або передній привід на базі бензинового двигуна об’ємом 1.2 з варіатором, мотор 1,8 у версії Hybrid разом з електромотором, який продемонстрував чудові показники економії палива, а також це і дволітровий бензиновий мотор, запозичений у моделі РАВ-4, з повним приводом і варіатором.

Що стосується габаритних розмірів авто, то довжина нової Тойоти C-HR дорівнює 4360 мм, колісна база – 2640 мм, 1555 мм – висота і ширина 1795 мм. Багажник авто становить 370 літрів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий