Toyota RAV4

ынешнее, вже п’яте покоління кросовера Toyota RAV4 є одним з найпопулярніших автомобілів на українському ринку. Але чи багато шанувальників моделі пам’ятають, як виглядав найперший РАВ?

А почалося все на Токійському автосалоні далекого 1989 року. Саме там перед публікою вперше постав кумедний концепт-кар Toyota RAV Four (так-так, четвірка прописом). Абревіатура RAV розшифровувалася як Recreational Active Vehicle (автомобіль для активного відпочинку). Хочите дізнатися більше, ми пропонуємо перейти на наш автомобильный блог.


В оригінальному прес-релізі шоу-кар позначили як «нео-міський повнопривідний автомобіль, призначений для молодих людей, що ведуть активний спосіб життя».


Незважаючи на статус концепту, модель виглядала практично серійно, як зовні, так і всередині. Але після автошоу на кілька років автомобіль «зник з радарів», щоб знову повернутися на стенд в Токіо в 1993 році, але вже з більш звичним ім’ям Toyota RAV4.

Toyota RAV4

Вже в наступному, 94-му році модель вирушила на конвеєр, але серійна версія отримала зовсім інший дизайн кузова. Краще або гірше став виглядати надійшов у продаж RAV4 питання дискусійне, але в оригінальності шоу-кару 89 року точно не відмовиш.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий