Toyota

Дорогий клієнт, ми дякуємо Вам за те, що вибираєте сервісний центр «ВиДи Автострада» для обслуговування свого автомобіля.

«ВиДи Автострада» є дилерським центром з 100% японськими інвестиціями і надає повний спектр послуг з облуговування автомобілів Toyota відповідно до міжнародних стандартів Toyota Motor Corporation. Програма лояльності для гарантійних* автомобілів Toyota. Пропонуємо найкраще техобслуживание тойота.

Карта лояльності надає 10% знижки на сервісні роботи, запчастини та аксесуари без обмеження по типу робіт та видами аксесуарів / запасних частин. Виняток становлять послуги / аксесуари / запчастини, на які на момент замовлення діє інша спеціальна акційна пропозиція і групи товарів «EDС» — 0, 1, А (високоцінні агрегати, двигуни, трансмісії). Досвідчені консультанти з продажу завжди раді прийти на допомогу і надати повну інформацію про технічні характеристики, комплектації, порівняльних властивості різних моделей і модифікацій, а також — про умови придбання, наявність автомобілів та спеціальних умовах покупки.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий