Товары для творчества

Майстерня Митця – це 2 роздрібних магазину, магазин — студія та інтернет-магазин товарів для творчості, основними пріоритетами діяльності якої є ознайомлення якомога більшого числа людей з світом творчості і просування якісного товару, з яким приємно працювати. У нас найкращі товары для творчества Томск.

Тут можна знайти все необхідне для втілення своїх ідей, отримати досвід професіоналів в рамках майстер-класів і реалізувати свої готові творчі роботи.

Перший магазин-студія «Майстерня Творця» відкрився 10 серпня 2014 року і був єдиним магазином в Томську, пропонує матеріали та інструменти для всіх напрямків творчості, для професіоналів і любителів, для дітей і дорослих.

На сьогоднішній день у продажу понад 5000 товарів в інтернет-магазині і більше 20000 найменувань товарів у всіх магазинах для всіх напрямів творчості. «Майстерня Творця» — це мережа магазинів-студій, основним пріоритетом діяльності якої є ознайомлення якомога більшого числа людей з світом творчості, просування якісного товару, з яким приємно працювати.
МОЖЛИВІСТЬ
Тут можна знайти все необхідне для втілення своїх ідей, отримати досвід професіоналів в рамках майстер-класів і реалізувати свої готові творчі роботи.
ДЛЯ КОГО?
Перший магазин-студія в Томську «Майстерня Творця» відкрився 10 серпня 2014 року і був єдиним магазином в Томську, пропонує матеріали та інструменти для всіх напрямків творчості, для професіоналів і любителів, для дітей і дорослих.
НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРИ
«Майстерня Творця» — це перший творчий магазин з відкритою викладкою товарів. За роки свого існування «Майстерня Творця» зарекомендувала себе як сучасний магазин, де завжди є вибір, де можна зустріти унікальні і рідко зустрічаються товари і познайомитися з самими новими матеріалами і технологіями у творчості.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий