Тормозные колодки

Гальмівні колодки є найбільш часто замінною частиною гальмівної системи. Вони повинні поєднувати в собі ряд суперечливих властивостей, вибрати правильний баланс яких — непросте технічне завдання. Саме колодки іменитих виробників з досвідом конвеєрних поставок дозволять вам не стати учасником сумнівного експерименту. Замінюючи гальмівні колодки зверніть увагу на стан гальмівних дисків. У нас ви також знайдете тормозные колодки дача логан. Їх черезмірний знос призводить до швидкого виходу з ладу нових гальмівних колодок і недостатньої ефективності гальмівної системи.
Купити гальмівні колодки на ДАЧИЯ (DACIA) LOGAN MCV (KS_)
Роль гальмівних колодок в авто Дачія (DACIA) LOGAN MCV (KS_)
При натисканні на педаль, за допомогою гідравлічної системи зусилля передається на колодки гальмівні Дачія (DACIA) LOGAN MCV (KS_), які впливають на гальмівні диски і здійснюють гальмування автомобіля. У нас найкращі тормозные колодки.

Раніше гальмівні колодки виконувалися з матеріалів, що включають до свого складу азбест, але від даного матеріалу відмовилися через його негативного впливу на здоров’я користувача. Сьогодні розрізняються органічні і металеві гальмівні колодки DACIA LOGAN MCV (KS_). Кожні з цих типів мають свої переваги.

Гальмівна система автомобіля-одна з основних систем сучасного автомобіля. Від стану її в цілому і від стану окремих компонентів цього вузла залежить збереження автомобіля і безпеку інших учасників дорожнього руху, водія, пасажирів.

Альтернативні назви: колодки, колодка Гальмівна, гальмівні колодки.

Ознаки зносу гальмівних колодок Дачія (DACIA) LOGAN MCV (KS_)
Колодка гальмівна — це витратний матеріал і вимагає періодичної заміни. Наведено найбільш поширені ознаки зносу гальмівних колодок:

наліт на колесі. При стиранні накладки на колесі осідає вуглецевий наліт. Якщо в цьому нальоті присутній металевий пил, то це означає, що накладки стерті;
занадто різке гальмування, яке не властиво для даного транспортного засобу. Це означає, що накладки гальмівних колодок Дачія (DACIA) LOGAN MCV (KS_) стерті і пошкоджують поверхню диска;
нехарактерні биття і шум при здійсненні гальмування;
занадто довгий гальмівний шлях. Автовласник, який знає свій автомобіль, звичайно ж помітить зміни в динаміці гальмування;
при гальмуванні колодки видають вереск;
Загальний ресурс гальмівних колодок ДАЧИЯ (DACIA) Logan MCV (KS_) становить 20 — 25 тис км, але необхідно враховувати, що ця цифра залежить дуже сильно від стилю їзди. Якщо у Вас не встановлені датчики зносу, то треба систематично проводити ревізію гальмівної системи. Заміна гальмівних колодок повинна проводитися.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий