Тойота Ярис

Як і інші новинки японського концерну флагман Тойота Ярис отримав всесвітнє визнання автолюбителів і професіоналів. Нова рестайлінгова версія авто зазнала помітних змін в дизайнерському оформленні, а також у розширенні функціоналу. Наразі модель доступна з бензиновим двигуном об’єднання об’ємом 1.0 літра та п’ятому ятиступінчастою МКП, а також з двигуном об’єднання об’ємом 1.5 л і шестиступінчастою МКП. Півторалітровий бензиновий двигун також уявлень моделлю з варіатором Multidrive S і розрахований на використання електронної системи зміни фаз газорозподілу для впускних і випускних клапанів. Саме ця технологія дозволяє двигуну працювати за циклом Отто або Аткінсона в залежності від навантаження, і характеризує модель з точки зору економності витрат палива. Дилерський центр Тойота Центр Одеса ВіДі Пальміра пропонує всім автолюбителям ознайомитись з численними перевагами Toyota Yaris.Тойота Яріс – це зручний та комфортний хетчбек, призначений для впевненої їзди в межах міста. Зовнішність цієї моделі пережила деякі зміни, які були внесені виробником корективи і в її інтер’єр. Тому оновлена Toyota Yaris тепер є зовні такою ж досконалою, як і внутрішньо. Вітчизняні автолюбителі зможуть придбати цю модель в шести варіантах комплектації на вибір.

Робота технічного організму Тойота Яріс заснована на роботі бензинового двигуна об’ємом 1 л і п’ятиступінчастою механічною коробки передач або роботі двигуна об’ємом 1,33 л і шестиступінчастою механічною коробки передач або автоматичною коробки передач на вибір.

Серед конкурентів у сегменті B-класу автомобіль виділяється нетиповою для моделей цієї категорії зовнішністю, яка є результатом внесення якісних і корисних змін в її дизайн екстер’єру. Щодо стилістики, то вона залишилася незмінною. Виробник залишився вірним традиційним для компанії Тойота стилям «Under Priority» і «Keen Look». Змінені верхня і нижня решітки радіатора відокремлюють перехресні лінії навколо логотипу в передній частині автомобіля. Дизайнерами був зроблений акцент і на освітленні. Зір автомобіля було покращено завдяки елегантним прожекторним фарам зі світлодіодними денними ходовими вогнями. Було змінено також дизайн бампера, а задні ліхтарі були впроваджені світлодіоди.

Зміни також торкнулися інтер’єру Toyota Yaris. Виробником в цьому відношенні були успішно виконані три основних завдання. По-перше, оновлена модель здивує вас ще більш просторим салоном і динамічною їздою. По-друге, тепер дизайнерами були підібрані більш якісні матеріали обробки салону авто. По-третє, придбати Тойоту Яріс можна тепер в декількох колірних рішення і комплектаціях. Автомобіль став ще більш комфортним та зручним в управлінні завдяки внесенню змін в підвіску ходової частини. Зроблений акцент був виробником і на підвищення рівня шумоізоляції оновленої моделі.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий