Тент

На сьогоднішній день, тенти використовуються в багатьох сферах нашого життя. Вони потрібні для захисту від сонця, дощу і вітру. З кожним роком, все більше фермерів використовують тенти для накриття на своїх ділянках. Останнім часом, навіть дачники, на невеликих територіях, почали застосовувати тенти. Ми пропонуємо купить тент цена.

Сьогодні, виробники тентів поділяють їх на три види:

Тенти на тканинній основі, що мають водовідштовхувальне покриття.
Тенти з Полівінілхлоридним покриттям.
Брезентові тенти.
Не так давно на українському ринку з’явилися тенти з унікального матеріалу – тарпауліна. Це універсальний тент з поліетилену, який застосовується в будівництві, побуті, а також в промисловості та аграрному секторі.

Застосування тарпаулиновых тентів
Тенти застосовуються в будь-який час року, все залежить від потреб. Тканинний тент захищає від сонця, дощу і вітру продукцію і техніку, яка знаходиться під ним. Його основу становить тонка тканина, яка з двох сторін просякнута водовідштовхувальним засобом. Брезентовий тент виготовляють з бавовняної або лляної тканини просоченої водовідштовхувальним засобом. Найміцнішими тентами є тенти з Полівінілхлоридним покриттям.
Тент Тарпаулін використовується для укриття зерна, овочів і сіна. Він буває різної щільності, а також розмірів. Чим вище щільність матеріалу, тим він товщі і міцніше. Щільність коливається в такому діапазоні: 50-180 г / м2. Кожен фермер може підібрати відповідний розмір. Найбільше користуються попитом тенти таких розмірів: 2х3 м, 3х4 м і 3*5 м.Фермерам, які мають велику площу ділянки, можуть підійти накриття 6х8 м і 6х10 м. Для захисту і накриття площ можна з’єднувати тенти між собою.

Тент водонепроникний Green (зеленого кольору), щільністю 90 г/м2, розмір 3х4 м – подобається багатьом покупцям. Він зарекомендував себе з хорошого боку, тому його купують досить-таки часто. Досить висока щільність дозволяє використовувати його фермерам і дачникам на території всієї України. Тарпаулінові тенти захищають не тільки від сонячних променів і опадів, але і від сторонніх поглядів, оскільки мають синій, зелений або білий кольори.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий