Таобао Украина

Ми першими ввели систему Онлайн-замовлення, яку повністю оновили в 2017 році. Сотні наших постійних покупців високо оцінили зручність, функціональність і інформативність акаунтів, працювати з якими зручно як зі стаціонарного комп’ютера, так і з мобільних пристроїв.

Нижче на сторінці ви можете побачити змінну географію доставок вантажів по Україні, а так само відгуки реальних клієнтів про роботу нашого сервісу.

Якщо ви хочете замовити товар з Таобао Украина, то все що вам потрібно – це зареєструватися на сайті і створити перший замовлення. Спробуйте, і ви гарантовано залишитеся нашим клієнтом! 1.Ви довіряєте серйозної компанії. Укртао (в минулому — Емпоріум) є одним з перших посередників таобао в Україні. У цифрах це виражається в десятках тонн вантажу і сотнях постійних клієнтів, географію яких можна подивитися на динамічній інтерактивній карті внизу сторінки.
2.Ми – український посередник. У Китаї знаходиться наш консолідаційний склад, центральний склад і офіс — в Україні, в місті Запоріжжі.
3.Кращий курс юаня. Якщо різниця в комісії посередників не перевищує кількох відсотків, то при завищеному курсі юаня ваша переплата може досягати десятків процентів. Скористайтеся калькулятором на Головній і перевірте вартість умовного товару в 100 юанів у нас і на сайтах інших посередників.
4.Надійна доставка, що не залежить від обставин. Багаторічне партнерство з найбільшими авіаперевізниками України забезпечує мінімальні ціни і стабільність поставок, можливості при виникненні затримок у однієї карго-компанії моментально переключитися на іншу.
5.Зручна форма замовлення. Ми першими ввели форму замовлення через акаунт на зміну застаріваючим Екселевскім бланкам. У 2017 році онлайн-замовлення було повністю оновлено у відповідності з останніми тенденціями з урахуванням побажань наших клієнтів.

6.Фронт-офіс. Ми не користуємося сторонніми кол-центрами. Кожен модератор веде повний патронаж своїх клієнтів — від викупу до відвантаження. Оцініть рівень обслуговування просто зателефонувавши і поспілкувавшись з нашими менеджерами по телефону.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий