СТО

Автомобіль є не тільки засобом зручного пересування, але також паралельно створює додаткову статтю витрат. Кожен транспортний засіб потребує проведення планового технічного огляду стану конструктивних елементів і заміни витратних матеріалів, що вичерпали свій експлуатаційний ресурс.

СТО відноситься до категорії підприємств, які надають автовласникам послуги з відновлення працездатності транспортного засобу:

поточне обслуговування автомобілів;
заміна масла;
ремонт гальмівної системи;
проведення робіт з ліквідації всіляких поломок, пов’язаних зі зносом деталей, аварійними ситуаціями і внаслідок агресивної манери водіння;
установку обладнання, що підвищує рівень комфорту водія і пасажирів. Наш Автосервіс надає широкий спектр послуг з ремонту автомобілів в Києві більше 20 років! Ми займаємося повним циклом техобслуговування автомобіля, який охоплює всі вузли і деталі, всілякі життєво важливі системи вашого автомобіля.

Ми готові до вирішення нестандартних завдань, наприклад, знайдемо рішення проблеми, не вдаючись до дорогої заміни вузла. Ми пропонуємо найкращій ремонт від Stop&Go. Ми дорожимо своєю репутацією і впевнені: звернувшись до нас, ви перестанете шукати ідеальний Автосервіс. Матеріальна база станції техобслуговування-оснащена спеціальними спорудами і механізмами. Наявність необхідних для роботи пристроїв дозволяє здійснювати комплексний підхід до проблем автомобіля, ефективно вирішуючи завдання будь-якої складності:

Підйомники-утримання авто на певній висоті;
рихтувальний стенд-відновлення рами, геометрії кузова до початкових параметрів;
шиномонтажний верстат-забезпечує можливість монтажу / демонтажу шини на диску;
балансування-усунення існуючого дисбалансу коліс, елементів підвіски, дисків, кріплень, т. д.;
установки для проведення заміни мастильного матеріалу і вичерпали свій ресурс рідин;
обладнання для ремонту кузова (рихтування, фарбування);
діагностичні стенди;
інструмент. Місія компанії: задавати високі стандарти обслуговування, робити все якісно і з першого разу.

Бачення нашої компанії: ми розуміємо, що бездоганність в деталях, тому накопичений досвід ми вкладаємо в розвиток і вдосконалення нашого сервісу. Ми хочемо будувати роботу з кожним клієнтом на довгострокову перспективу співпраці, ми хочемо стати друзями для клієнтів. Ми прагнемо бути для клієнтів тими, до кого вони можуть звернутися, з будь-якого питання, що стосується сфери нашої діяльності. Піклуватися про персонал компанії, як про самих себе, як про своїх рідних. Вибудовувати відносини з персоналом, як з партнерами.

Ми ремонтуємо і відновлюємо автомобілі всіх марок і будь-якої складності.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий