Stihl харьков

Магазин «Добрий Господар» радий вітати вас на сторінках нашого офіційного сайту. Ми пропонуємо вашій увазі високоякісний садово-городній інструмент знаменитої німецької компанії «STIHL». Ми офіційно представляємо інтереси компанії і є її торговим партнером. У нас найкращій stihl харьков.

Концерн «STIHL» розробляє, виробляє і продає мотоинструменты — електро — та бензопилу «STIHL», бензорізи, бензокосарки, мотокоси та ін., а у виробництві бензопил і бензорізів є лідером на світовому ринку. Кожна третя бензопила в світі випущена під виробничим знаком «STIHL». Великий асортимент доповнює продукція дочірньої компанії «VIKING», що випускає садовий інструментарій.

Компанія заснована в 1926 році Андреасом Штилем, який на той момент мав машинобудівне освіта. Спочатку фірма випускала пральні машини і парові котли. За три роки існування Штиль заробив свої перші гроші, які вклав у розробку і виробництво бензопил. Перша бензопилу»STIHL» була випущена в 1929 році і важила 48 кг, наступна модель важила вже 16 кг і в продаж надійшла в 1947 році. Але найбільшу славу принесла бензопила Stihl Сontra (1959), яка важила всього 12 кг Модель цієї пилки зробила революцію в лісовому господарстві — продуктивність лісозаготівель, з застосуванням бензопили Сontra, збільшилася на 200%. Завдяки такому успіху, Андреаса Штилю назвали «батьком бензомоторной пили». Компанія постійно розширює асортимент мотоінструментів для використання в лісовому та сільському господарстві, в садоводчестве і догляд за ландшафтом, а також у будівництві.

На сьогоднішній день концерн «STIHL» експортує товар в 160 країн світу і має 35 000 торгових партнерів-дилерів. Продукція фірми «Андреас Штіль» продається тільки через офіційну мережу торгових представників.

Наш магазин «Добрий Господар» є офіційним сертифікованим дилером концерну «STIHL» і представляє широкий асортимент продукції фірми в нашому магазині.

Обсуждение закрыто.