Спецтехніка для ущільнення грунту

Ущільнення грунту досягається шляхом механічної дії на нього, при якому відбувається зміна розташування частинок, з яких грунт складається. Це роблять з метою істотного підвищення опірності земної поверхні великих навантажень. Замовити в оренду міні-екскаватор можна на сайті alef-stroy.com .

З найбільшою ретельністю ущільнюють свіжонасипаний сухим способом грунт. Підвищення щільності штучним способом буває необхідно і для грунтів з непорушеною структурою. Прикладом можуть служити дена каналів або водосховищ.

Можливість досягнення тій чи іншій мірі щільності безпосередньо залежить від фізичних властивостей самого грунту і умов проведення робіт ущільнювачів. Однак, важливе вплив на якість робіт надає обраний спосіб їх здійснення. Для ущільнення грунту використовують:

Катки:

  • з гладкими вальцями;
  • кулачкові;
  • гратчасті;
  • пневмоколісні.
  • Вібраційні машини.

Виходячи їх перерахованого обладнання, можна зробити висновок, що для ущільнення грунту доступні наступні способи:

  • укочуванням. Виконується за рахунок тиску коліс або ковзанок.
  • Трамбування. Проводиться за рахунок передачі на грунт вібраційних рухів, під дією яких відбувається переміщення його частинок. Для посилення ефекту даного методу використовується подача води. Такий різновид називається гідровібраціей.
  • Поєднання перших двох способів. Досягається через передачу вібрації на катки або пластини з вантажем.

Збільшення щільності грунту під впливом на нього різними способами відбувається поступово при постійному впливі. Короткі впливу можуть призвести до короткочасної деформації грунту з подальшим її поверненням до більш пухкому станом, оскільки не встигають сформуватися тісні зв’язки між частинками. Найбільші результати досягаються при впливі на грунт з паралельним його зволоженням. Кількість вологи для кожного складу грунту підбирається за спеціальними таблицями .. надлишок води приведе до зворотного результату.

Для всіх операцій окремо або для їх комбінації з необхідною дозуванням зусиль, часу, води, амплітуди вібрації призначені певні види спеціальної техніки. Вона може випускатися на платформах, які використовуються для інших призначень, наприклад на базі бульдозерів.

Тому запчастини бульдозерів можуть використовуватися на всіх вироблених на його базі спецмашинах для ущільнення грунту. І коли виникає потреба ремонту катка або іншого механізму, побудованого на його основі, то слід орієнтуватися на завод-виробник головною машини і по його марці шукати, де купити запчастини. Або ж скористатися орендою необхідної для будівництва спецтехніки. І це не обов’язково можуть бути запчастини shantui. Рідко, коли спецтехніка випускається окремою одиницею. Як правило, більшість відомих виробників за основу беруть якусь рухливу машину і на неї пристосовують всіляке додаткове обладнання, що є економічно правильним і дозволяє якось уніфікувати величезна різноманітність парку техніки.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий