Скотч двухсторонний

Тонка клейка скотч двухсторонний-багатофункціональний, практичний в експлуатації, універсальний клейкий продукт. Скотч запросто може замістити клей і при масовому застосування і в побуті. Не рідко скотч називають клейовою стрічкою, клейкою канцелярською, плоский скотч, самоклейкою, клеєм в рулоні. Клейка стрічка-назви продукту, призначення якого приклеювання рівних матеріалів один до одного. Найчастіше товщина становить від 0,09 мм до 0,2 мм, не велика товщина не означає погану клейкість.

В асортименті представлений скотч двосторонній всіляких видів, характеристик, цін, призначень, технологій виробництва. Існує можливість приклеювання всіх типів матеріалів починаючи з паперу, картону і закінчуючи металом, органічним склом і пластиком. ТОВ » Тапро» представляє скотч двосторонній таких видів:

на паперовій основі (Неткане полотно),
на ПП основі (плівковій основі)
на ПЕТ основі (вінілова основа)
на тканинній основі (марлева основа)
Тонкий (плоский) скотч рекомендується використовувати при склеювання таких матеріалів як: папір крейдований, крафт папір, картон, Дизайнерський картон, шкіра, плівки всіх типів, пластик, скло, банерна сітка і тканина, повсть, натуральні і штучні тканини. Єдина умова при використання-рівність обох матеріалів. Неможливо склеїти дві не рівні товсті поверхні тонкою клейкою стрічкою. Для склеювання кожного виду матеріалу потрібно вибрати особливий тип, оскільки вони дуже відрізнятися між собою по силі клейкості, типу клею і рівню ціни. Кожен з видів стрічки створений для виконання певних завдань, що дозволяє підібрати скотч для всіх випадків життя.

Паперова клейова стрічка-скотч двосторонній на основі з нетканого паперового полотна, фактично паперове волокно, перемішане з клеєм. Стрічки на паперовій основі двосторонній простий у використання і не потребувати розрізання ножицями при нанесенні. Основа паперової клейкої стрічки підлозі прозора матова. Двосторонній тонкий паперовий скотч застосовують в поліграфічних роботах, при зрощування і склеювання всіх видів паперових виробів, палітурних робіт, складання рекламних виробів, поклейки плакатів, проклеювання шкіри і тканин перед прошивкою, для склеювання тонкої плівки. Ціна скотча найнижча серед усього асортименту, але це не впливає на ті функції які він повинен виконувати.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий