Шланги гофрированные пвх

Систему подачі води при організації зрошувального комплексу неможливо уявити без з’єднань шлангів подачі рідини. MarketSV представив в каталозі пристосування чотирьох категорій:

· Поливальні.

· Гофрошланги.

· Прозорі універсальні.

· Спеціального призначення.

Це багатофункціональні пристрої, які вирішують більшість завдань при створенні системи. В каталозі ви знайдете пристосування, які точно підійдуть під ваш зрошувальний комплекс. У нас найкращі шланги гофрированные пвх.

Характеристика асортименту

· Гофрошланги. Гнучкі рукави, які відмінно пристосовуються до нерівностей грунту. Представлені ущільнені і тонкі варіанти девайсів. Перші підходять для організації системи подачі води, транспортування матеріалів дрібної фракції (насіння, тирси, кормів. Тонкі можуть стати складовою системи водовідведення та інших комплексів. Увага: такі шланги мають свій функціонал! Обов’язково ознайомтеся з ним перед покупкою, щоб уникнути проблеми проривів або протікань.

· Поливальні шланги. Виготовлені з ПВХ, придатні для інтенсивного застосування. Стандартні характеристики: три шари, не токсичні (у складі немає калію і барію), універсальні (використовуються для подачі води і рідини з добривами), позасезонні, стійкі до впливу вологи та ультрафіолету. На зиму можна не демонтувати систему. На внутрішній частині шланга не утворюється наліт, а експлуатаційна температура потрапляє в інтервал від -20 до +70 градусів. При правильному й дбайливому використанні гарантійний строк перевищує 10 років.

· Універсальні прозорі шланги. Пластичний і гнучкий рукав, у складі якого м’який ПВХ. Захищені від скручування, утворення нальоту і водоростей. Пристосування екологічні і безпечні, в складі немає свинцю. Сфера застосування: на ділянках з перекачуванням і всмоктуванням води, при організації поверхневого поливу угідь і ділянок.

Обсуждение закрыто.