Шкафы купе

В будь-якому будинку, квартирі, офісі шафа купе завжди були незамінною частиною інтер’єру, отримав свою назву за рахунок застосовуваних у ньому розсувних систем, що дозволяє дверцят відкриватися і закриватися у вертикальній площині. Не секрет, що завдяки таким системам, шафи купе істотно дозволяють нам безумовно вигравати на вільному просторі, чим значно поступаються традиційні шафи, комоди, стінки, гірки і шифоньєри. У нас найкращі шкафы купе харьков.

Наведемо основні переваги, які мають шафи купе інтернет магазину «Планета меблів» у Харкові.

Шафи купе досить довговічні і мають міцну конструкцію
Найчастіше, шафи купе займають весь вільний простір від стелі до підлоги, це дозволяє використовувати більше корисної площі і запобігає накопиченню пилу у верхній стельової зоні.
Швидкий і простий монтаж шаф купе. Маючи в поглиблення приміщення (кладовки старі, невживані ліфтові шахти, балкони) можливо встановити шафи купе, при цьому для монтажу шафи купе використовуються несучі перегородки та двері, т. зв. безкорпусна конструкція, що дозволяє в значній мірі заощадити на матеріалі.
шафи купе настільки місткі, що найчастіше вистачає однієї шафи купе, щоб зберігати в ньому всі речі, починаючи з господарських речей і закінчуючи білизною і одягом
Важливим моментом є те, що шафи купе під замовлення харків мають відносно безшумний механізм руху дверей по напрямних, а це значна перевага перед стандартними дверима. М’які оббивки торців пом’якшує зіткнення з боковою перегородкою. Можливість використання дзеркальних дверей візуально збільшить площу коридору та кімнати.

Обсуждение закрыто.