Широкоформатная печат

Завдяки сучасному обладнанню і досвіду наших фахівців ви можете придбати якісний друк на матеріалах різної щільності: таффета (поліефірний шовк), прапорна сітка, атлас, сатен, шармус, дешайн, шифон, габардин і блекаут. Дані матеріали цілком підходять для виготовлення великого спектру різної сувенірної та рекламної продукції. Уточнюйте наявність потрібної тканини за контактними даними або привозите свою. Важливо, щоб матеріал був безворсовиє і складався з 100% поліестеру. Найкраща широкоформатная печать санкт петербург.

Перед початком друку на вашій тканини, ми проводимо тестування, так як всі тканини по-різному реагують на температурний режим і сприйнятливість барвника у всіх різна. Наприклад, 2 матеріалу з 100% поліестеру можуть дати різну усадку.

У виробництві використовуються екологічні швейцарські сублімаційні чорнила світового лідера, що забезпечують безпеку продукції. Тканини з просоченнями в роботу не приймаються. Для нанесення зображень на рулонну тканину ми використовуємо каландровий прес шириною 1,6 метра, якщо вам необхідні банери, постери, прапори та інші рекламно-сувенірні матеріали великих розмірів — оформляйте заявку! Всі вироби по ширині більше півтора метрів-зшивні, тому деталі крою при виготовленні макетів розташовуйте з обліку ширини тканини не більше 1,5 метра.

Якщо вам потрібна реклама з яскравою кольоровою картинкою або фото, то скористайтеся нашою послугою широкоформатного друку.

Широкоформатний друк на тканині розраховується індивідуально. Для орієнтовного розрахунку вартості скористайтеся таблицею. Мінімальне замовлення — 5 кв. м. Гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий