Сервер VPS

Для успішного ведення інтернет-проектів ви можете орендувати віртуальний сервер , звернувшись до фахівців нашої компанії. Тут запропоновані VDS і VPS, які забезпечують безперебійну роботу ресурсу. Вони являють собою віртуальні сервери, розміщені на ноді (кореневому сервері). Ми пропонуємо Купить сервер, дедик, VPS. Їх переваги полягають в повній віртуалізації і наявності власного ядра. Вони володіють підвищеним рівнем захисту і гнучкістю настройки. Ви можете купити віртуальний виділений сервер VDS, після чого встановити на нього будь-яку операційну систему.

Передбачено відкриття root-доступу, налаштування програм і внесення змін у файли. Ви будете проводити будь-які маніпуляції, які вважаєте потрібними. Ми пропонуємо замовити віддалений сервер VPS (ВПС) для вирішення поставлених завдань прямо зараз. Просто зверніться до консультантів. І нехай він менш потужний в порівнянні з виділеними серверами, зате вартість послуг віддаленого віртуального сервера більш прийнятна. Якщо вам запропонують замовити послугу VDS сервера на базі KVM на зміну технології XEN, в такому випадку надається доступ до віртуального сховища з використанням протоколу VNC. Це мінімізує додаткові кроки при підключенні. Буде здаватися, що ви сидите за звичайним комп’ютером. Ми надаємо можливість орендувати хмарний сервер VPS в Києві з самостійною налаштуванням за індивідуальними параметрами. При бажанні доступна навіть шифрування файлової системи.

Віртуальний виділений сервер VPS (VDS) розташований на RAID з віддзеркалюванням. Це необхідно для захисту клієнтів і їх баз. Вся інформація продубльована, і при збої диска система працює без обмежень. Якщо сумніваєтеся, варто купити хостинг VPS (VDS) серверів чи ні, зверніть увагу на найголовніший плюс. Вихід з ладу обладнання не вплине на виконання завдань. При цьому ціни на хостинг віртуального сервера прийнятні і цілком співвідносяться з відсутністю ризику при збоях.

VPS хост

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий