Сервер, дедик, VPS

VPS (Virtual Private Server) — віртуальний сервер, як правило — на технології OpenVZ, Virtuozzo або FreeBSD Jail, де користувач має окреме програмне оточення (так званий userspace), але не може, поміняти ядро або сімейство ОС (змінити Linux на FreeBSD, наприклад). VPS характеризується зазвичай тим, що ресурси (в першу чергу — оперативна пам’ять і ресурси ядра) виділяється гнучко, а не прив’язуються фіксовано до віртуальної машини. Як наслідок, можливий варіант відмов навіть в тому випадку, якщо навантаження на VPS мінімальна. Ми пропонуємо Купить сервер, дедик, VPS. Це називається «оверселінгом» — коли загальний обсяг пам’яті віртуальних машин більше, ніж доступно фізичного ОЗУ на апаратному сервері.

VDS (Virtual Dedicated Server) — віртуальні сервери з фіксованим, постійним виділенням ряду ресурсів (пам’ять, ядра CPU). При даній технології емулюються фізичні елементи серверів, що дозволяє в абсолютній більшості випадків встановити будь-яку x86-сумісну ОС (хоч OS/2 або QNX) і робити будь-які системні модифікації операційної системи в гостьовій машині і навіть міняти налаштування BIOS. Саме цю технологію ми використовуємо для наших VDS.

Таким чином, що VDS, що VPS — це» віртуальні » рішення, коли на одній фізичній машині розташовано кілька віртуальних. Тобто це трохи різні, але родинні рішення.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий