Про вибір нових та вживаних автонавантажувачів

На сьогодні одним з найбільш затребуваних видів підйомно-транспортної техніки на вітчизняних підприємствах є автонавантажувачі різних типів. При цьому, як показує практика, більш високим попитом стали користуватися вживані (б/в) газові, електричні, бензинові та дизельні навантажувачі. Нічого дивного у цьому немає, все легко пояснюється досить складною економічною ситуацією у нашій країні.

автонавантажувач

На багатьох підприємствах просто не вистачає оборотних коштів для закупівлі нової спецтехніки. Ось тому купити б/в навантажувач — для багатьох власників бізнесу є самим логічним і правильним рішенням. Наприклад, провідна українська компанія «Денал Груп» пропонує до продажу десятки найрізноманітніших моделей вантажно-розвантажувальної техніки, серед яких кожне підприємство може підібрати кращий варіант для себе як за ціною, так і за всіма іншими параметрами.

Адже універсальних навантажувачів не буває, всі вони відрізняються за видом і витратою палива, що використовується, вантажопідйомностю, висотою підйому, комплектацією, функціональними можливостями, типом коліс тощо. Все це треба обов’язково брати до уваги при виборі нового або вживанового автонавантажувача, з урахуванням типу, розміру та ваги вантажів, що перевозяться; умов експлуатації та маршруту (інтенсивність роботи, використання на вулиці або в приміщенні, довжина траси, якість поверхні покриття, наявність спусків і підйомів, ширина прольотів тощо).

Також треба враховувати, що навантажувачі з дизельними двигунами не можна використовувати у приміщеннях, а також для роботи з деякими групами товарів (продовольчі вироби, ліки) через високий вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Що стосується бензинових навантажувачів, то допускається їх експлуатація у приміщеннях, проте з істотними обмеженнями (зокрема, повинні бути високі стелі і обов’язково працювати потужна вентиляційна витяжна система).

Для роботи у приміщеннях найкраще підходять навантажувачі,працюючі на газу, та електронавантажувачі, що використовують АКБ. Але для зарядки батареї потрібен досить тривалий час, а сам процес повинен відбуватися в окремій кімнаті, обладнаній пожежною сигналізацією та витяжкою. Загалом, кожен різновид автонавантажувачів має свої особливості, переваги і недоліки. І тільки з урахуванням усіх їх можна зробити правильний вибір.

За матеріалами сайту компанії «Денал Груп» — https://denal.com.ua/

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий