Приглашение на визу в Украине

Якщо ви плануєте отримати саме цей вид візи то ми можемо підготувати вам запрошення (пакет документів візової підтримки для посольства) необхідне для отримання туристичної візи. У нас ви знайдете do I need an invitation to enter Ukraine.

Туристична віза — це короткострокова віза, яка видається на підставі запрошення українського туроператора, що підтверджує туристичний характер поїздки. Згідно з чинним законодавством туристична віза може видаватися на термін до 90 днів і бути одноразовою, дворазовою, багаторазовою. Як правило, туристична віза видається терміном до 1 місяця — одноразова.

Хотів би звернути увагу, що в Україні існує поняття приймаючої сторони, яка в період перебування іноземця несе за нього повну відповідальність. За туристичною візою відповідальність нестиме український туроператор в межах наявності у нього банківської гарантії. І на вимогу правоохоронних органів зазначені кошти можуть бути використані для відшкодування витрат, які були понесені у зв’язку з перебуванням, утриманням і поверненням іноземця в країну народження. Тому документи, видані іноземною туристичною компанією, не можуть бути підставою для видачі візи та проходження прикордонного контролю.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий