Пороги для автомобиля

Бічні підніжки виконують функцію ступенів для більш легкого доступу в салон автомобіля, а так само захищають штатні пороги та двері від дорожнього бруду і піску. Відмінне рішення для тих, хто хоче мати функціональні пороги, підкреслюють дизайн автомобіля своїм привабливим зовнішнім виглядом. Пороги для автомобиля мають легку власну вагу, і при цьому з легкістю витримують вагу дорослої людини. Для більшості автовласників термін «кузовний ремонт» відомий не з чуток. Можливість ДТП, корозія, випадкові механічні пошкодження в процесі експлуатації – все це може призвести до того, що поріг кузова буде зіпсований і потрібно його заміна. Як правило, цей елемент кузова частіше за інших може піддаватися небезпеці бути удареним про якусь дорожню перешкоду, зіпсованим дорожнім сміттям (піскоструєм, дрібними каменями і т. д.). Як результат-даний Кузовний елемент частіше за інших підлягає відновленню або повній заміні.

Це може відбуватися як через несумлінне догляду за автомобілем, так в результаті природного зносу – корозії. Які функції виконують дані конструктивні елементи?

Служать додатковим захистом, перешкоджаючи попаданню вологи і пилу всередину салону автомобіля
Доповнюють екстер’єр транспортного засобу, надаючи вигляду завершеності гармонійності
Несуча частина. В даному випадку мова йде про ті моменти, коли за допомогою домкрата необхідно підняти автомобіль. Для цього його на порогах передбачені спеціальні місця, куди підставляється домкрат – це місце спеціально посилена додатковим шаром металу, щоб витримати навантаження, яка при піднятті машини спрямована на лонжерони і стійки.
Пороги на машину часто відновлюють, використовую метод зварювання і рихтування. Однак якщо ви бажаєте їздити на надійному авто, краще все-таки зробити заміну вийшли з ладу елементів. На практиці, багато хто замовляє відновлення днища і арок, а самі пороги повністю змінюють.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий