Пізній шлюб на Прикарпатті шокував українців

Що ви думаєте про пізній шлюб? Так чи інакше люди створюють сім’ї навіть у похилому віці. На Прикарпатті двоє літніх людей вирішили одружитися незважаючи на свій вік. Їх сім’ї підтримали таке рішення, однак в інших таке рішення старих викликало бурхливі дискусії. Franyk.city дізнавався подробиці.

Їм на двох — 160 років. Коли пару реєстрували, важко було назвати молодятами, однак пара не вважається такі дрібниці. Вони просто щасливі, що можуть офіційно бути разом. Родичі розповідають, що після одруження пара просто не відходить один від одного. Детальніше на franyk.city.

Що у нареченої, нареченого за плечима вже був досвід сімейного життя. Однак, доля розпорядилася так, що обидва овдовіли. Тим не менше, ніхто не хотів зустрічати старість на самоті і тому, Василина і Степан вирішили одружитися. Мовляв, так простіше і стежити за господарством і не сумно вечора проводити.
За словами новоспеченого подружжя, рішення не було спонтанним: чоловік і жінка жили на одній вулиці. Раніше дружили сім’ями, ходили до церкви, але коли залишилися одні не припинили спілкування, а потім і вирішили одружитися.

До речі, пропозицію про шлюб надійшло не від чоловіка. Василина перша запропонувала укласти шлюб. Ніхто не одговорював пару, навпаки, що сусіди, діти раділи, адже старі залишилися одні живуть далеко, а так будуть один за одним доглядати.
Весілля було скромним: одружилися у церкві, а потім запросили близьких і сусідів на вечерю, який до речі, Василина і сама приготувала.

А ми згадуємо, що це не єдиний випадок, коли літні люди вирішили одружитися. Старої нареченій світу на момент одруження було аж 102 роки! До речі, її обранець був аж на 20 років молодше: 83 річний житель Австралії.

Обсуждение закрыто.