Палатка

Правильний вибір намету для мандрівників, туристів, альпіністів і всіх, хто віддає перевагу відпочинку на природі, — гарантія комфорту, захист від негоди, турбота про здоров’я. Ми пропонуємо Купить палатку. З хорошим наметом досягнень завжди буде більше. Проте, в деяких умовах функціоналу намету буде недостатньо і для збереження температури буде необхідний спальний мішок

Асортимент наметів широкий. Щоб простіше зорієнтуватися, вибираючи спорядження, їх поділяють по місткості, сезонності (літні, зимові, осінньо-весняні, демісезонні), формі (напівбочка, півсфера, тунель, купол, намет), інше.

Один з важливих критеріїв-призначення намету. Така класифікація допоможе швидше вибрати підходящий варіант, який буде виконувати поставлені цілі і прослужить довго. За цим критерієм намети поділяються на Туристичні, Кемпінгові, екстремальні, пляжні, намети для риболовлі і ультралегкі, які без проблем помістяться в туристичний рюкзак. Мета застосування визначає характеристики кожної категорії, її особливості. У кожної групи є переваги і відмінні риси, які слід знати.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий