Особливості та застосування вилкових навантажувачів

Автонавантажувачі вилкові — це вид спецтехніки, без якої практично неможливо обійтися ні на одному більш-менш великому складі або виробництві. Залежно від типу використовуваного палива, розрізняють: бензинові, дизельні, газові навантажувачі, а також електронавантажувачі. Основним призначенням даної техніки є підйом-опускання, транспортування та складування всіляких вантажів.

вилковий навантажувач

У різних видах автонавантажувачів можуть використовуватися такі енергоносії (паливо):

 • бензин;
 • дизпаливо;
 • електроенергія;
 • газ.

Переваги вилкових автонавантажувачів:

 • широкий вибір модифікацій із різними характеристиками та широким діапазоном цін для конкретних умов і завдань;
 • відмінна надійність, простота експлуатації та технічного обслуговування;
 • компактність у поєднанні з високим рівнем вантажопідйомності;
 • можливість використання в обмеженому просторі та складних умовах;
 • витривалість при інтенсивному функціонуванні.

При виборі навантажувача, крім вантажопідйомності, слід враховувати наступні ключові параметри:

 1. Тип двигуна. Через шкідливість вихлопних газів дизельні автонавантажувачі, як правило, використовуються на відкритій місцевості. Що ж стосується бензинових і газових машин, то їх допускається експлуатувати у добре вентильованих приміщеннях із високими стелями. А ось електронавантажувачі — абсолютно нешкідливі з екологічної точки зору, тому їх можна застосовувати не тільки на вулиці, але навіть і у непровітрюваних приміщеннях.
 2. Тип шин. Велике значення має якість покриття поверхні майданчика, на якій буде використовуватися техніка. При наявності ям, вибоїн та тріщин, характерних для старого покриття, рекомендуються пневматичні шини, що добрі амортизаційні властивості. Для поверхонь з гострими предметами та осколками, навантажувач повинен мати суцільнолиті шини.
 3. Вантажопідіймальний механізм. Вибір залежить від найбільшої висоти стелажів для складання продукції. В основному навантажувачі обладнані двох- або трьохсекційними щоглами.
 4. Додаткове обладнання. Навантажувачі можуть додатково оснащуватися різними пристосуваннями, котрі розширюють їх сферу застосування.

У багатьох випадках набагато вигідніше купувати вживані автонавантажувачі, ніж їх нові аналоги. Купити навантажувач (новий або б/в) можна на Київському заводі підйомно-транспортного устаткування, котрий є надійним постачальником даного виду спецтехніки від провідних світових виробників.

Більш докладно тут на сайті КЗПТО – https://kzpto.com.ua

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий