Option

У Покет опшн я вперше спробував торгувати криптовалюта. Реєструвався на сайті, просто для інтересу. Спробувати себе в ролі акули фондового ринку. : Dсо мною зв’язався менеджер Михайло, який і порадив зайнятися криптою. Ми розповімо про всі Pocket Option отзывы. Дав поради і пояснив основні моменти для новачка. Перший місяць був у нулі: ніякого прибутку, але і нічого не втратив. Правда не особливо активно займався на початку. Пізніше почав строго слідувати інструкціям, які мені дав Михайло і на другий місяць отримав чистий профіт 700$ при депозиті в 500! Був в шоці, адже зайнявся онлайн торгівлею від неробства, заради нових відчуттів. Виявляється, навіть такий профан як я, може при певній частки везіння, заробити грошей в Інтернеті, якщо буде слідувати простим вказівкам.
З плюсів платформи:
Швидкі виплати зароблених коштів. День-два і грошики на твоєму банківському рахунку;
Високий прибуток. Пізніше дивився умови У інших брокерів, там комісія на операції вище, відповідно і прибуток для трейдера нижче;
Хороша репутація. Pocket Option відгуки має в основному позитивні. Негатив, який вдалося знайти, зазвичай вирішувався на тих же сайтах, де йшло обговорення. Видно, що співробітники тремтять над своїм престижем і завжди йдуть на зустріч клієнтам;
Наявність демо рахунку. Можна спробувати свої сили і нові стратегії торгівлі без ризику для гаманця. Ідеально для новобранців.
ДО РЕЧІ, Pocket Option також дає можливість скористатися безризиковою угодою. Наприклад, ти купуєш опціон на суму 200$ і робиш прогноз на підвищення курсу акцій. Твоя ставка виявилася вірною, тоді отримуєш зароблені кошти. Не вгадав? Не біда, адже угода була застрахована і твої вкладення повертаються на баланс. Шкода акція рідко дається. Я поки тільки один раз потрапляв на промо.
Висновок:
Відгуків про Pocket Option дійсно замало, але вони на 90% складаються з позитивних. Ситуації з негативними рецензіями швидко вирішуються. Значить компанія зацікавлена в лояльності клієнтів. Це точно не шахраї, а легальний брокер.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий