Обучение внутренних аудиторов

Внутрішній аудит є одним з найбільш важливих інструментів для поліпшення системи менеджменту якості (СМЯ) ISO 9001. Отже, підприємству не обійтися без власних внутрішніх аудиторів, що володіють навичками, необхідними для належного аналізу процесів і записів, виявлення сильних і слабких сторін, а також проблем, що виникають на підприємстві. Для забезпечення такої компетентності важливо, щоб внутрішні аудитори мали належну кваліфікацію та досвід. У нас найкращій Обучение внутренних аудиторов.

Основні пункти навчання внутрішнього аудитора
Незважаючи на те, що ви не зобов’язані звертатися за навчанням в сторонню організацію, більшість підприємств вважає за краще направити своїх співробітників для проходження навчання або тренінгів.

Ще раз підкреслимо, що ISO 9001 не вимагає проходження таких навчань (тренінгів), а організації, які їх проводять не зобов’язані мати ліцензій, сертифікатів тощо документів.

Більшість компаній, що пропонують навчання за стандартом ISO 9001, пропонують також і навчання внутрішніх аудиторів за стандартом ISO 9001. За таке навчання доводиться платити, однак, якщо навички, які необхідно придбати внутрішньому аудитору, не можуть бути отримані на вашому підприємстві, це найкраще рішення.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий