Новые скутеры

Сучасні скутери – це справжня знахідка для тих, хто не любить стояти в пробках, для тих, хто любить перебувати в русі і, врешті-решт, для тих, хто любить мотоцикли. По своїй суті скутери – це все той же мотоцикл, тільки, як правило, з меншою швидкістю, габаритами і вагою. Кращі скутери здесь.

На споживчому ринку найбільш популярними виробниками скутерів вважаються Honda, Suzuki і Yamaha. Тим не менш, за оцінками більшості експертів саме техніка Yamaha є самою надійною і комфортною для споживачів.

Щоб не бути голослівним, розповімо про найбільш помітних переваги скутерів Yamaha. В першу чергу, варто відзначити високу максимальну швидкість і хорошу динаміку розгону. Ці мотоцикли легко розвіють міф про неповороткість і повільності скутерів.

По-друге, це, безумовно, якість перевірена часом. Компанія Yamaha вже понад 30 років займається виробництвом скутерів, а перша подібна модель з’явилася ще в далекому 1982 році.

Третє – двигун. Він може бути з карбюраторною або інжекторної подачею палива. Найбільш поширеними моделями вважаються скутери з об’ємом двигуна до 50 куб. см., вони мають невисоку ціну, що стає додатковою перевагою при виборі даного транспортного засобу.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий