НОВА-ТРАК

Про компанію » НОВА-ТРАК »
Компанія «НОВА-ТРАК» займається продажем комерційної техніки з 2010 року. За час роботи компанія увійшла в п’ятірку лідерів російського ринку з продажу комерційного транспорту з пробігом за показниками: продажу, ефективність і популярність бренду.

КОМПАНІЯ «НОВА-ТРАК» сьогодні це:

1. Три торгові майданчики: в Москві, Санкт-Петербурзі і Новосибірську. На загальній площі 14 050 кв. м., розміщені понад 200 одиниць техніки: сідельні тягачі, напівпричепи, вантажівки, автобуси та спецтехніка. Детальніше на http://diller-wielton.ru/

2. Штат професійних співробітників з 64 осіб, які проходять щомісячну атестацію і підвищення кваліфікації.

3. Сервіс і контроль якості роботи з клієнтами. Розширена базова комплектація
включена у вартість

Ворота тентованого напівпричепа

Часто в міжнародних перевезеннях використовують бортові тентові Причепи зі зсувним тентом. Яскравим представником такої техніки є напівпричіп Wielton NS3 SP Mega (NS 34 STM-950mm). Він обладнаний зсувним дахом разом з бічними частинами. А обсяг його становить близько ста кубічних метрів. Такий причіп дозволить вам перевезти велику кількість вантажу на далекі відстані. Вантажний відсік обладнується: підлога з водостійкої фанери, допустимий тиск візка з вилковою вантажопідйомною платформою-5500 кг; вушка для кріплення вантажу; борти алюмінієві висотою 600 мм; Заднє закриття півворот; вигнуті стійки, що дозволяють Бічне навантаження; передня стінка алюміній / фанера; кутові пригвинчуються алюмінієві стовпчики, між стійками 4 ряди дерев’яних дощок; пересувний дах.
Моделі напівпричепів, в які включена підйомна вісь в базову комплектацію:

Підйомна вісь тентованого напівпричепа

Даний вид напівпричепа має підйомну першу вісь. У разі підйомної осі напівпричепа, навіть навантаженого, тобто як раз навантаженого, підняття перерозподілить навантаження так, що: -задня частина причепа візьме на себе залишок навантаження піднятою осі; -рама отримає невеликий вигин (передбачено конструкторами); -найбільше навантаження припаде на точку причепа тягача; -тиск шин тягача на дорогу істотно збільшиться. Це допоможе не забуксувати навіть дуже на складних ділянках дороги.

Моделі напівпричепів, в які включена підйомна вісь в базову комплектацію:

Шасі і колеса тентованого напівпричепа

Шасі даних видів напівпричепа має 3-осі, барабанні або дискові гальма, технічна навантаження осі до 9000 кг, пневматичну підвіску, клапан H-S, плиту зчеплення з 2-дюймовим королівським шворнем, двох діапазонні опорні ноги, бічний захист відповідно до ECE. Колеса на сталевих дисках, шини 385/65 R 22,5 — 7 штук.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий