Монтаж теплого пола

Монтаж системи теплих підлог починається з підготовки поверхні під монтаж теплої підлоги. Поверхня повинна бути вирівняна, нерівності по площі не повинні перевищувати ±5 мм.допускаються нерівності і виступи не більше 10 мм. При необхідності поверхню вирівнюється додатковою стяжкою. Порушення цієї вимоги може призвести до» завоздушіванію » труб. Якщо в розташованому нижче приміщенні підвищена вологість бажано укласти гідроізоляцію (поліетиленова плівка). У нас найкращій монтаж теплого пола в Одессе.

Після вирівнювання поверхні необхідно уздовж бічних стін укласти демпферну стрічку шириною не менше 5мм для компенсації теплового розширення моноліту теплої підлоги. Вона повинна бути покладена уздовж всіх стін, що обрамляють приміщення, стійок, дверних коробок, відводів і т. п. стрічка повинна виступати над запланованою висотою конструкції підлоги мінімум на 20 мм.

Після чого укладається шар теплоізоляції для запобігання витоку тепла в нижні приміщення. В якості термоізоляції рекомендується використовувати спінені матеріали (полістирол, поліетилен і т.д.) щільністю не менше 25 кг/м3. Якщо неможливо укласти товсті шари теплоізоляції, то в цьому випадку застосовуються фольговані теплоізоляційні матеріали товщиною 5 або 10 мм.важливо, щоб фольговані теплоізоляційні матеріали мали захисну плівку на алюмінії. В іншому випадку, лужне середовище бетонної стяжки руйнує фольгований шар протягом 3-5 тижнів.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий