Мониторинг закупок

Для керівника, підприємця, менеджера, який приймає бізнес-рішення

Будьте в курсі змін у ваших партнерів і клієнтів: сервіс кожен день дає інформацію про банкрутство, ліквідацію, плани з реорганізації, включення контрагента в негативні реєстри ФНС, поява щодо контрагента нових виконавчих проваджень і т. д. У нас найкращій мониторинг закупок.

Угода з неплатоспроможним покупцем або постачальником може спричинити фінансові втрати. Щоб прийняти зважене рішення про доцільність угоди з контрагентом, оцініть ризики за допомогою індексів СПАРК і бізнес-довідки.

♦ Для бухгалтера, фахівця фінансових служб

Убезпечте себе від штрафів податкової інспекції і відмов у відрахуванні. Довідка про контрагента, яку дає сервіс, підписана електронним підписом від «Інтерфакс» і є юридично значущим документом.

Контролюйте дебіторську заборгованість. Перевірте фінансові показники боржників і приділіть особливу увагу тим, чиї індекси в зоні ризику. Це система оповіщення про важливі зміни в житті контрагента-ліквідації, реорганізації, зміні керівника, адреси, засновників і т. п.

Щоб відстежувати зміни, сервіс використовує десятки різних джерел інформації, включаючи ЕГРЮЛ і єдиний федеральний реєстр відомостей про факти діяльності юридичних осіб.події моніторингу Можна переглядати безпосередньо в програмах 1С і в особистому кабінеті на порталі 1С:ІТС.

ЕКСПРЕС-ОЦІНКА контрагентів на основі індексів СПАРК
Індекси СПАРК показують, наскільки контрагент схожий на фірму-одноденку, чи стійкий у фінансовому плані і чи вчасно платить за рахунками. Якщо індекс Зелений, — все добре. Індекс в червоній зоні-проявіть обережність і запросіть у контрагента додаткову інформацію!

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий