Купить дедик

Незважаючи на гадану банальність і старовина питання про те — що таке дедик, тим не менш, в роботі сервісу постійно виникають ситуації, коли потенційний покупець зовсім не уявляє про що йде мова, збираючись придбати той чи інший дедик. У даній статті ми постараємося максимально пояснити суть даного питання і усунути всі прогалини в знаннях з даного питання!

Дідик-це вже вкорінене жаргонне скорочення виділеного сервера, використовуваного під певні потреби (а їх може бути ну дуже багато!) Тобто це синонімічні поняття — дедик-сервер, dedik, dedicated, dedicated server. Іншими словами дедик (dedik) — це не що інше як сервер, куплений/наданий/орендований ким або під певні потреби.Ми пропонуємо Купить дедик.

Наприклад: яка-небудь фірма або приватна особа може орендувати сервер (дедик) для зберігання даних (бекапів), установки і спільної експлуатації користувачами будь-яких додатків — типу облікові програми 1С та інше, хтось також може замовити дедик для підняття та експлуатації на ньому ігрового сервера, VPN або SOCKs сервер, або для хостингу веб-ресурсів. Тобто область застосування серверів досить таки обширна.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий