Кунги для пикапов

Кунг для будь-якого пікапа — необхідність, якщо в кузові планується перевозити не тільки будівельні матеріали або що-то, що не боїться дощу і що неможливо вкрасти. І навіть в цих випадках варто замислитися: адже відкритий атмосферних опадів кузов пікапа з осені до весни буде хронічно мокрим або засніжених, що не кращим чином позначиться на довговічності лако-фарбового покриття, металу і автомобіля в цілому. Детальніше на protuning.kiev.ua.

Хороший кунг, до того ж, значно збільшує обсяг корисного простору пікапа — адже він піднімає межі кузова до рівня кабіни, а то і вище. З ним перевезення великогабаритного вантажу стає набагато простіше, при цьому вміст кузова надійно захищене і від дощу або снігу, і від крадіжки. До речі, вибирати кунг слід з надійним замком, і ні в якому разі не брати дешеві моделі з замком-«обманкою», лише імітує наявність замикаючого пристрою.

Ми надаємо значний асортимент кунгов для пікапів різних форм і виробників, серед якого можна вибрати підходящу модель для будь-якого пікапа провідних світових виробників.

Компанія PROTUNING протягом десяти років спеціалізується на продажу товарів для тюнінгу позашляховиків і пікапів, напрацювавши за це десятиліття чималий досвід. Наша компанія є дилером таких провідних світових брендів, як ARB, Aeroklas, OME, EGR, Cobra, Roll and Lock.

Наявність власної СТО дозволяє не тільки продавати, але і встановлювати додаткове обладнання, а також здійснювати комплексну підготовку позашляховиків і пікапів до участі у змаганнях трофі або просто до серйозного бездоріжжя.

У нашому каталозі можна знайти кунги та кришки для пікапів, пороги, захист двигуна і трансмісії, кенгурятники, а також посилені елементи підвіски і гальм, диски, монітори і багато іншого.

Здійснюємо доставку товару по території України. При купівлі деталей, що потребують фарбування, можна скористатися послугами нашої «малярки» і бути впевненими, що елемент екстер’єру буде забарвлений точно в колір кузова автомобіля.

Партнерська програма Тюнінг позашляховиків і пікапів, інтернет магазин аксесуарів для тюнінгу protuning.kiev.ua абсолютно безкоштовна і дозволяє учасникам отримувати додатковий дохід, шляхом розміщення посилань як на Наш магазин Тюнінг позашляховиків і пікапів, інтернет магазин аксесуарів для тюнінгу protuning.kiev.ua або на окремі товари. Кожна покупка, здійснена по партнерському посиланню, приносить агентську комісію. Стандартний розмір комісії становить 1%.

За детальною інформацією звертайтесь на сторінку інформації для партнерів.

Надаємо послуги з доставки по Україні, а також фарбування кунгов і установки на Ваш пикап в Києві.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий