Кровати медицинские функциональные

Медичне ліжко — це сучасне рішення для маломобільних, ослаблених пацієнтів в післяопераційний період і для тяжкохворих. Як правило, має складну конструкцію ложа, яке може складатися з двох, трьох або чотирьох рухомих секцій. У нас найкращі кровати медицинские функциональные купить в Киеве. Зміна положення цих секцій дозволяє змінити положення людини з горизонтального, наприклад, в сидяче або підняти ноги і т. д.

Медичні ліжка бувають:

  1. З механічним приводом. Положення секцій змінюється за допомогою спеціальних механізмів або вручну. Більшість медичних ліжок мають спеціальні» черв’ячні » механізми, які приводять в рух секції ліжка за допомогою прокручування ручки механізму у напрямку годинникової стрілки. Змінити положення секції може тільки асистент (помічник).
  2. З електроприводом. Положення секцій змінюється за допомогою електромоторів. Більшість таких медичних ліжок обладнані спеціальним пультом управління, який може бути як у пацієнта, так і у асистента. За допомогою пульта можна змінювати положення будь-якої секції і висоти медичного ліжка (якщо передбачено в конструкції). У реанімаційних ліжках з електроприводом, як правило кнопки регулювання секцій вбудовані в корпусі медичного ліжка. Головною перевагою медичного ліжка з електроприводом є те, що пацієнт сам може відрегулювати своє зручне положення в медичному ліжку без особливих зусиль.
Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий