KPI

На сьогоднішній день, в умовах жорсткої конкуренції, необхідно активно реагувати на зміни, швидко вносити зміни в роботу компанії. Це стосується якості, швидкості, лояльності, асортименту, вартості та інших факторів. Для цього, керівництву необхідно швидко отримувати всю інформацію про діяльність підприємства і вірно приймати управлінські рішення. Величезне значення має концепція. Якщо ви вже використовуєте систему kpi у вашій компанії-автоматизуйте розрахунок показників з використанням Веб сервісу Фіноко, сервіс дозволяє створювати систему звітності від рівня окремого співробітника до підрозділу, компанії або групи компаній. Для будь-якого звіту можна налаштувати предстваление у вигляді панелі KPI. Тільки роздумуєте про те, з чого почати або вже пробували і не вийшло — ми готові надати вам послугу з впровадження KPI показників на вашому підприємстві. У таких питаннях допомагає збалансована система показників. Це інструмент управління, як стратегічного, так і оперативного. Він допомагає об’єднати всі бізнес-процеси організації зі стратегічними цілями, з щоденними діями ваших фахівців і контроль над їх реалізацією.

Що таке збалансована система показників?
Збалансована система показників — ССП) — це принцип перенесення і вирішення великих завдань шляхом установки серії менших, але більш простих. Все це потрібно для формування плану операційної діяльності і контроль за тим, як все буде реалізовано. Також-це інструмент об’єднання стратегічних ідей і рішень, спрямованих на досягнення поставлених цілей.

ССП — це спосіб визначення ефективності роботи всієї організації. В основі лежать стратегічні плани, які відображають найважливіші бізнес-аспекти. Принцип має на увазі план, досягнення і коригування в ході реалізації, шляхом об’єднання всіх підрозділів.

Жодне завдання не зможе бути реалізована без відповідальних осіб, фахівців і підрозділів фірми. Ефективність виражена у вигляді показників. Таким чином легше відстежити досягнення поставлених цілей.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий