Karma hookan

Karma hookan — український кальянний бренд, який випускає високоякісні шахти з дерев’яною облицюванням, а також різні супутні аксесуари та комплектуючі.

Всі аксесуари та кальяни Карма виготовляються вручну. Внутрішні трубки шахти вилиті з харчової нержавіючої сталі та алюмінію. Для облицювання шахт кальянів Карма виробник вибирає натуральну органічну деревину. Зазвичай, це ясен, хоча зустрічаються і інші сорти. Ми пропонуємо купить кальян карма.

Очистити карму з кальянами Karma
До відмінних рис кальяну Karma hookan можна віднести збільшені діаметри шахти і портів, а також цілісну трубку-шахту. Можливо, ці нюанси і не видно при покупці, але дуже відчуваються під час куріння — тяга у багато разів легше, приємніше.

Кольорова гама дерева кальянів Karma унікальна. Не дивлячись на активно зростаючий асортимент і зростання кількості шанувальників дерев’яної облицювання, на ринку не знайти ідентичних колірних рішень. Все витримано в темних тонах: сієна, сепія, кориця, темний шоколад, каштановий глибокий коричневий. Варіативна поєднання цих відтінків додає моделям кальянів Карма особливого шарму.

Чому варто купити кальян Карма в Києві та Україні
Крім екстравагантного вигляду шахт кальянів Karma, наргіле цього бренду володіють відмінними курильними властивостями. Конструкція схожа з продукцією американського виробника, але Карма пропонує такий самий якісний товар за більш демократичними цінами. Купити кальян Karma в інтернет магазині Смокі Панда в Києві та Україні можна за доступною ціною, щоб у будь-який час насолоджуватися густим димом!

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий