Капельница полив

Крапельниці, крапельниці-спиці, туманообразователи

Кінцевим ланкою формування системи крапельного поливу є крапельниці, капельницыспицы і туманообразователи. Ugospodara пропонує широкий вибір емітерів, які підійдуть під будь-який тип труби або шланга. Ви зможете придбати товар, який йде в комплекті до пристосувань для зрошення. У нас капельница полив.

Види пристосувань і сфера застосування

У каталозі представлені крапельниці, крапельниці-спиці, туманообразователи популярних компаній-виробників. Вони мають свої особливості використання, вирішуючи функціональні завдання:

• Крапельниці-спиці – які забезпечує подачу води безпосередньо під корінь рослини. Рідина буде потрапляти прямо в середу прийняття, грунт залишиться м’яким, ви не зіткнетеся з проблемою його затвердіння і пересихання. Використовується на тепличних і відкритих грядках.

• Туманообразователь – пристрій, яке працює виключно в тепличних умовах. Усі зелені рослини зможуть отримати достатню кількість вологи, при цьому базове зволоження грунту виключається, залишаючи її пухкою і м’якою.

• Компенсовані крапельниці застосовуються для фіксованого водовылива. В асортименті представлені варіанти з такою продуктивністю: 2, 4 і 8 літрів в годину. Установка не відрізняється складністю, розташовується в прикореневій зоні рослини. Фіксується в сліпій трубці. Вода витрачається економно.

• Крапельниця регульованого типу – виріб розбірного типу (не компенсований). Встановлюється в сліпій трубці з отвором в 3 мм. Продуктивність представлена трьома варіантами: 0-70 л/год, 0-135 л/год, 0-150 л/ч.

Головний показник, на який варто орієнтуватися при виборі виробу, продуктивність або водовылив. Це дозволить вам визначитися з кількістю і типом модифікацій виробів по всій довжині трубки. Для установки крапельниць, крапельниць-спиць, туманообразователей знадобиться не більше 5 хвилин. Додаткова настройка або перебудова пристосувань не потрібна після фіксації. Враховуючи зазначені фактори, ви налаштуєте якісну і економну систему зрошення.

Товар у Ugospodara В онлайн-каталозі інтернет-магазину знайдуться крапельниці, крапельниці-спиці, туманообразователи, які підійдуть під будь-які вимоги покупця. З характеристиками товару ви познайомитеся на сайті. Питання щодо функціонального застосування, установки і обслуговування продукції ви зможете задати консультантів на сайті.

Обсуждение закрыто.