Как Избавиться От Прыщей

Як позбутися від прищів на обличчі, Акне
Ви хочете, щоб ваші прищі пройшли якомога швидше. Крім лікування, які ви використовуєте, щоб очистити вашу шкіру, потрібно так само вжити заходів для запобігання майбутніх проривів. Почніть з прийняття цих змін у вашому способі життя. Детальніше на https://www.piluli.info/treatment-and-prevention-acne/.

Прибрати стрес
«Найголовніше, що ви можете зробити з точки зору запобігання або зведення до мінімуму акне для зниження стресу у вашому житті,» говорить дерматолог.

Кількість масла (або шкірного сала, як лікарі називають це в вашій шкіри є «безпосередньо під впливом стресу». Більше стресу (фізичне та емоційне) що ви відчуваєте, тим вище кортизолу рівня в тілі і більш активних сальних залоз в шкірі.

«Ви зобов’язані зробити все для зменшення стресу, стати розслабленим, будучи більш уважними, і зробити упор на оздоровчий режим життя, знизити рівні кортизолу, менше стресу і зменшити акне».

Поліпшити якість сну
Коли ви прокидаєтеся вранці, як ви себе почуваєте? Якщо відповідь, що не відпочивав, пора поглянути на те, де таїться проблема. Ви лягаєте спати занадто пізно і занадто рано встаєте? Це проблема, що ваш сон не спокійним!

Якщо ви не отримаєте хороший, відновлювальний сон, ваше тіло не може відчувати себе відпочив і може дати поштовх і кортизолу перенапружена, це збільшує ризик, який дає ризик і поява більше прищів.

Виправити це просто , але не завжди легко зробити пріоритет, щоб дати вашому тілу відпочинок,
він потребує цього. Акне можливо залікувати сном . І, звичайно, ви повинні завжди приймати всі ваші макіяж перш ніж ви йдете спати.

Очищення до і після тренування
Тренування є відмінним способом стресостійкості. Просто переконайтеся, що ви очистити шкіру до і після тренування, так щоб це не погіршувало стан акне.

Зняти весь ваш макіяж, перш ніж ви почнете тренуватися. Очищаючі серветки можуть зробити це легко. Шукайте серветки, в яких вказують, що вони без масла і NON-COMEDOGENIC, означає, що вони не закупорює пори. Або просто вимити з ніжним миючим засобом і змийте теплою водою.

В той час, як ви почнете тренування, промокніть шкіру рушником, якщо вона стає занадто пітною. Не викликайте тертя, це може бути дратівливим.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий