Japan cars

Інтернет-магазин japan-cars.com.ua є одним з найбільш популярних магазинів автозапчастин для японських та корейських автомобілів в Україні. Все детально, ви зможите знайти в розділі статьи и обзоры.
Наша компанія працює на ринку з 2011 року і спеціалізується на e-commerce сегменті українського ринку з продажу автомобільних запчастин. З перших днів своєї роботи компанія надає клієнтам максимально якісний і зручний сервіс по підбору необхідних запчастин, консультації кваліфікованих фахівців, оптимальні ціни і постійно розширюється асортимент. У нас можна купити запчастини з ПДВ в найкоротші терміни.

Якщо хоч якісь з цих пунктів є зараз, терміново звертайтесь на станцію технічного обслуговування або в магазин автозапчастин. Вибрати й купити необхідний клапан для радіатора ви можете самостійно. Для цього необхідно знати маркування радіаторної пробки вашого автомобіля. Важливо не економити, купуючи неякісну або б / у запчастини, а вибрати перевіреного виробника і продавця.

Кришка легко закручується і відкручується руками, тому заміну можна зробити самому. Для цього слід дотримуватися таких нескладних правил, як: працювати тільки з остившім двигуном, закручувати пробку герметично.


15 млн
доступних до купівлі автозапчастин
Вісімдесят %
наших покупців
повертатися
100 тис
користувач
сайту в місяць
Наш сайт відвідує понад 3 000 унікальних відвідувачів в день, і це число продовжує зростати. Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо нарощувати обороти, прагнучи стати кращим в країні інтернет-магазином автозапчастин — місцем, де Ви зможете вибрати і придбати оригінальні запчастини (Genuine Parts) встановлюються на заводі-виробнику, так і неоригінальні запчастини відомих брендів: Denso, Kayaba, TRW, Bosch та ін. є виключно якісними і сертифікованими запчастинами. Автозапчастини поставляються зі складів розташованих як на території України, та й на території Європи, ОАЕ, Японії, Кореї та США. Наші постачальники постійно підтримують в наявності великий асортимент деталей. У пропозиції інтернет-магазину Джапан Карс присутній понад 15 млн найменувань автозапчастин. Для зручності всі автозапчастини в нашому автомагазині продаються з доставкою. Для тривалого використання терморегуляційних пристроїв необхідні помічники. Одним з них є кришка для радіатора. Її функція — контроль рівня антифризу, що знаходиться під високим тиском, запобігання його витікання і, відповідно, перегріву двигуна.Доставка по Києву здійснюється протягом одного дня. Доставка запчастин по всій території України здійснюється транспортними компаніями. Детальніше про доставку
Ми зацікавлені в роботі з новими постачальниками з метою надання максимального асортименту товарів за розумною ціною.
Якщо Ви є постачальником автомобільних запчастин — надсилайте Ваші пропозиції. Детальніше про співпрацю.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий