Изотрексин

Ізотрексин призначений тільки для місцевого застосування.

Дорослі та підлітки (віком від 12 років і старше)

Наносите Ізотрексин тонким шаром на всю уражену область один або два рази на день, переважно після обережного очищення шкіри м’яким миючим засобом і повного висихання. Уникайте безпосередньої близькості від очей, губ та інших слизових оболонок. Ми пропонуємо Изотрексин гель купить в Украине.

Пацієнтам слід рекомендувати, що в деяких випадках може знадобитися шість-вісім тижнів лікування, перш ніж спостерігається повний терапевтичний ефект. Ефективність і безпека ізотрексину не вивчалася після 12 тижнів в клінічних випробуваннях звичайних вугрів. Призначає препарат повинен оцінити користь продовження лікування після 12 тижнів безперервного застосування, беручи до уваги підвищений ризик стійкості до протимікробних препаратів.

Пацієнти повинні мити руки після застосування гелю Ізотрексин.

Пацієнту слід рекомендувати уникати перенасичення изотрексином в тій мірі, в якій надлишкові ліки можуть потрапити в очі, а також кути носа або інших областей, де лікування не планується. Пацієнтам слід рекомендувати, що якщо изотрексин застосовується надмірно, не буде більш швидких або кращих результатів, і може виникнути помітне почервоніння, лущення або дискомфорт. Якщо це відбувається випадково або через надмірний ентузіазм, пацієнти можуть використовувати зволожуючий крем у міру необхідності і слід зменшити частоту нанесення або застосування слід припинити на кілька днів. Нормальна частота застосування повинна бути відновлена, як тільки роздратування проходить. Лікування слід припинити, якщо подразнення не проходить. Ефективність не була встановлена для менш ніж один раз в день частоти дозування.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий