Инвертор сварочный Edon

Ми раді вітати Вас на сторінці, яка повністю присвячена зварювальних інверторів популярної фірми Edon. Ми надаємо Вам широкий вибір інверторів Edon на будь-який смак. Всі зварювальні Инвертор сварочный Edon розроблені спеціально для людей. Інвертори прості і зрозумілі у використанні, як професіоналу, так і любителю або початківцю.

Зварювальні інвертори Edon призначені для електродугового зварювання, різання і наплавлення постійним струмом. Зварювальний апарат Edon забезпечує більш потужну, концентровану та стійку дугу. Він швидше реагує на укорочення електрода і деталі. Тому полегшується проектування зварювальних машин з різними динамічними характеристиками, їх навіть можна регулювати під конкретні вироби, роблячи дугу м’якше або жорсткіше.

Основні функції інверторів Едон:

— захист від прилипання електродів,
— м’який підпал дуги,
— функція стабілізації дуги під час зварювання,
— автоматичний захист при короткому замиканні, перевантаженні по силі струму або потужності,
— контроль вихідної потужності і сили струму зварювання.

Дорогі покупці!

Купити зварювальні інвертори марки Edon ви можете в магазині Барабашово або замовити в інтернет магазині. А також ви можете оформити свою заявку в інтернет-магазині Барабашово, після чого наш менеджер зв’яжеться з вами. Також ви можете самі зателефонувати і уточнити всі питання, що цікавлять вас за телефонами, які вказані в кутку сайту. Ми завжди раді покупцям.

Поспішаємо сообшить Вам ще про одне офіційне відкриття представництва ТМ Edon ( «Едон»), інструмент та зварювальне оборудоване в місті Черкаси.

Наслідок очевидний ремонт та обслуговування зварювальних апаратів Edon (Едон) тепер проводиться безпосередньо в Черкасах.

Обсуждение закрыто.