Инвентаризация

Інвентаризація, що це таке простими словами — це перерахунок всього, що міститься на балансі підприємства. Рахують все майно, від будівель і сировини до канцелярії. Така перевірка виявляє недоліки, крадіжки і надлишки. Провести її нескладно, якщо правильно підготуватися. Регулярно кожна компанія повинна проводити подібний підрахунок. Це головний метод контролю та обліку всього, що є на складі. Від того, наскільки якісно і уважно співробітники працюють з майновими цінностями, будуть залежати фактичні залишки.

Що належить перерахувати:

основні засоби;

запаси виробництва;

вклади фінансів;

нематеріальні активи;

вироблена і створена продукція;

гроші;

товар;

інші матеріальні та нематеріальні елементи на балансі.

Щоб перерахувати фінансові зобов’язання, потрібно порахувати кредитні та інші договори. Все, що відноситься до товарного або грошового кредиту, позики, вкладення — теж враховується і вноситься у відомість. инвентаризация — це визначення дійсних залишків і виявлення розбіжності факту з документально врахованим.

Мета-виявити фактичні розміри, вирахувати відхилення і розбіжності реального з планом. Обсяг-сума того, що є в магазині або компанії. Це все, що необхідно вважати.

Всі зміни повинні бути враховані в управлінському та бухгалтерському обліку. У кожної речі є Матеріально відповідальна особа. Якщо комірник приймає на зберігання товар, він відповідає за нього. Зміни відображаються в програмі, Бухгалтерія бачить їх усі:

прихід;

списання;

витрата.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий