Грузовое такси

Ми – транспортна компанія з багаторічним досвідом. У нас власний парк газелей і Ford, який налічує кілька десятків машин. Починаючи з 2012 року ми надаємо послуги вантажоперевезень. Працюємо з приватними особами та юридичними компаніями. Як на тимчасовій, так і на договірній основі.

Наші машини допомагають робити людям ремонт і доставляють вантажі. Наші машини розвозять хліб глибокої ночі, щоб люди могли рано вранці його купити. Наші машини працюють з фермерами та виробниками пива. Ми-допомагаємо вантажам потрапляти скрізь вчасно і підтримуємо підприємців і приватних осіб в їх прагненні зробити світ кращим. Ми пропонуємо Яндекс грузовое такси подключение.

Головне для водіїв — ми не з чуток знаємо з якими проблемами доводиться стикатися водіям у вантажоперевезеннях і готові Вам допомагати.

Ми знаємо як правильно домовитися з клієнтом, якщо щось пішло не так.

Ми знаємо що робити якщо органи правопорядку мають претензії до водія.

Ми знаємо як забезпечити оперативну допомогу водієві на дорозі з будь-яких питань, включаючи оперативний ремонт, евакуатор або аварію.

Після появи сервісу Яндекс вантажне таксі ми прийняли рішення про те що будемо ділитися своїм досвідом вантажоперевезень з усією Росією і підключати водіїв на всій території нашої країни.

Ми прагнемо надавати кращий сервіс для своїх водіїв і підтримувати їх цілодобово з будь-яких питань.

Співпрацюючи з нами, Ви не просто підключаєтеся до сервісу яндекс вантажне таксі – Ви потрапляєте в нашу сім’ю і під наш захист. Ми будемо допомагати і відстоювати Ваші права точно також як відстоюємо права наших власних водіїв з нашого особистого парку. А наш досвід – ні за які гроші не купиш. Ми чекаємо Вас в нашу дружну команду.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий